
Vélemények (1)
Írj véleményt
Nem a legjobb rövidfilm...
Nem tudnám senkinek sem ajánlani, maximum egyszer nézhető meg. A cselekmény nagyon kevés, ehhez képest pedig nagyon hosszú. Így nagyon vontatott, és legtöbbször már unalmas. A jelenetek sokszor már kicsit kínosak is. A történéseket külső megfigyelők ... Több