Videók

Simon Kornél

Máté és Alíz szeretnék elmélyíteni a kapcsolatukat, a járvány miatt azonban egyre nehezebb közös programot szervezni. Egy meghiúsult hétvégi kiruccanás után Alízban felmerül a kétely, hogy talán nincsenek véletlenek, és egy felettük álló hatalom, maga a "Zuniverzum" akarja szétválasztani… Több

Forgatókönyvíró: Angyalosy Eszter
Ország: Magyarország
Premier: 2021.11.01. | HBO Max (2020.11.01.)

2020.11.18 Crystaldeer

Egyszer nézhető

Picit többet vártam volna a Gryllus–Simon párostól. Lehet, éppen ezért nem jött úgy át, mert ismerem a valódi élettörténetüket, és ezért volt kiszámítható a vége, hogy mi történik majd. Gryllus Dorka kicsit túltolta a szerelmes pillantásokat, ellenben nagyon jól játszotta a kiábrándultságot, míg végül Simon Kornél alakítását ez esetben kicsit ridegnek éreztem, hiányzott belőle a valódi hős szerelmes. Én inkább az egyszer nézhető rövidfilmek közé sorolnám. Az írónak pedig egy pacsi, mert a cselekmény tényleg aktuális, valószínűleg sokan beleesnek most ebbe a "csapdába", mint a két főhős.

2020.11.04 belavagyok

Annak ellenére, hogy csak valamivel több mint 30 perc, nagyon kerek volt a története. A vége is meglepően ütősre sikeredett, és felvet néhány kérdést.

2020.11.03 Gríz

Nagyon aktuális, nagyon mai és nagyon ügyesen elmesélt történet, kellően kompakt, hogy bárki bármikor megnézhesse.

2020.10.27 Milán

Szívesen néztem volna még, ami elég jó kritikának számít szerintem egy rövidfilmmel kapcsolatban.

2020.10.29 Jackob

Ez a jó a rövidfilmekben, hogy nem kell rajta elgondolkodni, mikor szakítson rá időt az ember, és után még sokáig vele marad a történet, ha kellően okos és eredeti.

A film öt fejezetből áll, melyek szorosan kapcsolódnak egymáshoz.Szerző: hp

A forgatókönyvet Baráthy György és Angyalosy Eszter párosa írta, akik közösen jegyezték az HBO nagysikerű, Terápia című sorozatának szkriptjét is. Szerző: hp

A Zuniverzumot titokban, a márciusi koronavírus-járvány miatt elrendelt karantén időszak alatt forgatták az alkotók.Szerző: hp

A ZUNIVERZUM – JELENETEK EGY SZERELEMBŐL premierje 2020. november 1-jén volt az HBO GO-n.Szerző: hp

A film kizárólag az HBO GO kínálatában elérhető Magyarországon.Szerző: hp

(2020. 11. 19.)
Megfertőzte a viszonyukat a koronavírus
A film, bár nem tör hatalmas magasságokba, tökéletesen átélhetővé tesz egy valós emberi drámát, melyhez a koronavírus is asszisztál. Több