Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

40 és annyi

(This Is 40)
40 és annyi

Tartalom

Az ember a negyedik X felé ballagva már nem feltétlenül hozza a régi formáját. Debbie és Pete, a Felkoppintva című filmből ismert különc házaspár sem akar semmi többet, mint boldogulni szerény kis életükkel, családjukkal, munkájukkal. A dolog azonban nem bizonyul olyan egyszerűnek, mint remélték, és ahogy egyre közeledik mindkettejük negyvenedik születésnapja, úgy jönnek rá, hogy talán újra kell gondolniuk az életüket.

2017. 05. 05. 17:10

Paul Rudd egyik leggyengébb alakítása. Másfelől van benne néhány jó jelenet. Több színész is ebbe a filmbe próbálgatta a szárnyait, akikben még sok lehet.

2015. 06. 15. 10:29

Ami a filmből megmaradt, a stáblista utáni káromkodása Melissa McCarthynak, még életemben nem halottam annyi káromkodást egyszerre, de szakadtam a röhögéstől.

2016. 08. 06. 23:23

Közepes vígjáték Paul Rudd-tól. A címe elárulja, hogy miről szól. Elég sarkalatos szemszög.

Megan Fox

Seth Rogen és Katherine Heigl a Felkoppintva című filmből nem jelennek meg, de számos utalás történik rájuk.

(kázsé)

Pete és Debbie gyerekeit Judd Apatow és Leslie Mann gyerekei játsszák.

(kázsé)

Leslie Mann John Lithgow lányát alakítja a filmben. Az Orange County c. filmben férj és feleség voltak.