Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

40 és annyi

(This Is 40)
40 és annyi

Tartalom

Az ember a negyedik X felé ballagva már nem feltétlenül hozza a régi formáját. Debbie és Pete, a Felkoppintva című filmből ismert különc házaspár sem akar semmi többet, mint boldogulni szerény kis életükkel, családjukkal, munkájukkal. A dolog azonban nem bizonyul olyan egyszerűnek, mint remélték, és ahogy egyre közeledik mindkettejük negyvenedik születésnapja, úgy jönnek rá, hogy talán újra kell gondolniuk az életüket.

2015. 06. 15. 10:29

Ami a filmből megmaradt, a stáblista utáni káromkodása Melissa McCarthynak, még életemben nem halottam annyi káromkodást egyszerre, de szakadtam a röhögéstől.

2016. 08. 06. 23:23

Közepes vígjáték Paul Rudd-tól. A címe elárulja, hogy miről szól. Elég sarkalatos szemszög.

2015. 08. 14. 23:08

Hogyan ne öregedj meg c. filmünket látták. Ez egy klimax-komédia, ami sajnos nem próbál egyedülálló lenni. Egynek elmegy, és ennyi.

Seth Rogen és Katherine Heigl a Felkoppintva című filmből nem jelennek meg, de számos utalás történik rájuk.

(kázsé)

Pete és Debbie gyerekeit Judd Apatow és Leslie Mann gyerekei játsszák.

(kázsé)

Leslie Mann John Lithgow lányát alakítja a filmben. Az Orange County c. filmben férj és feleség voltak.