Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Az Egészség ellenszere

(A Cure for Wellness)
Az Egészség ellenszere

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

A disztópikus thriller főszereplője egy fiatalember, aki a svájci hegyekben található elhagyatott, de idilli rehabilitációs központba utazik, hogy hazavigye főnökét, de csakhamar gyanút fog: a központ csodálatosnak beállított kezelései mögött sötét rejtély bontakozik ki.

2017. 02. 19. 11:20

Kitűnő mozinak ígérkezett. Nem egy esemény dús film, de teljesen lekötötte a figyelmem, jelen volt végig a misztikus hangulat. Egyre több a rejtély, izgatottan vártam a végkifejletet. Végig sablonokra alapszik az egész, de a főszereplő srác és a Viharszigetes feeling feldobta az egészet.
Végül mégis csalódnom kellett. Az utolsó fél óra már nagyon beteg volt, és átértelmezi a filmben látottakat, sajnos most negatív irányba. Spoiler nélkül nehéz leírni a problémámat, de aki látta a filmet biztos tudja, miről is beszélek.
Egyszer érdemes volt megnézni, de mély nyomot nem hagyott bennem... Egy teljesen átlagos, kliséket alkalmazó misztikus thriller, a maga kis hibáival.

2017. 02. 18. 18:34

Nagyon izgalmas, igazi hátborzongató thriller, futurisztikus látvánnyal, egyedi és megmásíthatatlan színészekkel, ütős és váratlan fordulatokkal. Érdemes megnézni, az utóbbi időkben nem készült hasonlóan jó thriller.

Jason Isaacs
Mia Goth
Jason Isaacs
Mia Goth
Dane DeHaan

A Mexikói (2001) óta az első Gore Verbinski film, aminek a zenéjét nem Hans Zimmer szerezte.

A Hohenzollern kastély teljesen le volt zárva a nyilvánosság előtt amíg a forgatás tartott 2015. július 13-tól július 24-ig.

(puffancshercegnő)

A filmet a Hohenzollern kastélyban forgatták, ami Hechingenben, Németországban található.

(puffancshercegnő)
Movieaddicts: Az Egészség ellenszere
De sem egy a modern társadalmi lét felett ítélkező filmet, sem egy paráztató horrort, sem egy jól átgondolt pszicho-thrillert, de még egy szegény ember Viharszigetét sem kapunk. Helyette olcsó megoldások nyakig érő, híg levében merülünk el. 4/10
Supernaturalmovies: Az Egészség ellenszere
em hittem, hogy egy ilyen előzetes után el lehet rontani ezt a filmet, de Hollywood újra és újra képes meglepni. 5/10