A nyár királyai

The Kings of Summer

2020.09.13 HanGa

A film nekem teljesen visszahozta a gyerekkori szabadság érzését. A történet picit talán egyszerű volt, de egyben pont ez az egyszerűsége tette kedvelhetővé is

2018.03.18 indingo

Könnyed volt és sallangmentes. Remek hangulata volt, egészen jó beszólásokkal. A rendőr és kis indiai gyerek karaktere is szórakoztató volt. A története elég egyszerű, de kedvelhető.

2018.03.30 Bazzzsi

Egyszerű tinifilmnek tűnő, de mély mondanivalóval bíró érzelmes film. Kicsit felnőtté válás, kicsit örök gyerek kategória. No meg első szerelem ami - végre - beteljesületlen.

2018.04.15 TomÁcs

Teljesen rendben volt a film, szerintem sok minden történt benne, bár főleg lélektani dolgok, amik nem túl látványosak. Szimpatikusak voltak a karakterek .

2018.11.01 VvV

Nincsenek egetverő, világmegváltó gondolatok a filmben, mégis egy kedvelhető történettel a képernyő elé szegezi a nézőt.

2019.03.31 Timcsi

3 teljesen különböző barát nyarát követhetjük végig humorral, fájdalommal és szerelemmel.

2019.04.28 petraszab

Kellemes másfél órás kikapcsolódást nyújt a film. Nincs túlbonyolítva a története, de van egy kerete.

2019.01.31 lauralaura

Kalandos, szórakoztató, könnyű film, jó megnézni, mert kicsit jobban beindítja a szabadságvágyat benned.

2016.07.07 Pock

Egyszer nézhető, egyszeri nézésre szórakoztató kis film, de semmi extra. Aranyosak a szereplők, kellemes, laza film átlagos történettel. Ne számítsatok izgalmakra, inkább lájtos film.

2015.05.23 inemeth

Vicces és szerethető film a felnőtté válás rögös útjairól. Igazi feel-good movie, ami mély nyomot nem hagy , de mindenképp érdemes megnézni. Nagyon hiteles alakítások.

2015.06.29 Buborék

Nem a legjobb ez a film, nekem nem igazán jött be. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.

2015.03.24 piaf023

Aranyos családi film. Egy hétvégi könnyed mozizáshoz tökéletes. Igazi életigenlő film, jobb kedved lesz tőle, miután megnézted, ez garantált.

2015.02.14 Anrael

Nyár, szabadság, szülők és kötelezettségek nélkül. Feelgood film. A gyerek éveket eleveníti fel az emberben.

2015.03.16 Joachim

Egész jól bemutatta ez a film a gyerekek életét, legalábbis egy bizonyos részét. Szerintem ötletes és humoros főleg Moisés Arias. Moisés Arias alakítása nagyon nagy és ha nem lenne a filmben talán fele olyan jó sem lenne. A film végén kicsit meglepődtem, hirtelen vége lett.