A parazita

Will Patton
Keith David
Yaphet Kotto
Eric Thal

A Földet megszállják a rája alakú idegen "csigák", amelyek az emberek hátán lovagolnak és irányítják az elméjüket.

(nagymarti82)

Forgatókönyvíró: Ted Elliott, Terry Rossio, David S. Goyer
Premier (HU): 1995.03.16. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.09.05 JRD

Egy film a sci-fik világából. Emlékszem, hogy anno moziban nézve fogadtunk, hogy ki lesz a hunyó. Egy 1994-es film, mely érdekes és a maga nemében félelmetes is. De kinek milyen az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Valahogy nem értettem a lényegi mondanivalót. Sajnos a képi világa is nagyon mesterkélt, néha olyan tévéfilm-szerű az egész. Donald Sutherland messze a legjobb az egész filmben. Sajnos nagyon középszerű film, simán kihagyható.

2022.09.03 BÉLA

Zseniális

Igenis ez egy jó film, hiába is fanyalog itt ez a pár önjelölt esztéta.

2017.06.14 daniel52

Hát...így is lehet adaptálni egy nagyszerű könyvet. Szórakoztatónak szórakoztató nagyon is, de sehogy sem adja vissza a regény eredeti hangulatát. A film közel sem tudott annyira lebilincselő lenni, mint vártam.

2016.11.11 thomino

Donald Sutterland zseniálisan alakít, mint mindig, de ez az egyetlen pozitív tulajdonsága a filmnek, sajnos. A képi világa szerintem túlságosan mesterkélt, és ez nekem nagyon zavaró volt. Nem tudtam igazán élvezni.

A film eredeti címe: The Puppet Masters, azaz Bábmesterek. Valahol érthető is ez a cím, hiszen az idegenek az emberek elméjét kontrollálva igyekeznek elfoglalni a Földet.Szerző: JRD

A legtöbb kritikai oldalon átlagos minősítést kapott a film...Szerző: JRD

A film Robert A. Heinlein 1951 -es azonos című regényéből készült.Szerző: JRD