Alice Csodaországban

Alice in Wonderland

2021.04.22 Timon

Tim Burton a látványvilágot kimaxolva hozta élőszereplős formába Alice történetét. Imádtam, ahogy látszólag azt követi egy darabig, de a vége teljesen más lett, ugyanakkor szintén látványos, jó részletesen kidolgozott, és némileg azért kemény is. Én ... Több

2020.12.29 Artemisia

Régi klasszikus új köntösben

Lewis Carroll világhírű, szürreális meséjét gyakorlatilag minden új filmezési trend jegyében feldolgozzák, így jutott el a történet az 1903-as némafilmtől a 2010-2016-os, Tim Burton-féle 3D-s, CGI-orgiás csomagolásig. Az Alice Csodaországban 3D azonb... Teljes kritika

2018.01.29 Shelby07

Wow, hát Johnny Depp megint csak hozta a formáját és a történetet nem lehetett elrontani szerintem, hisz ez egy sokunk által ismert igen régi mese. Tettek bele saját elgondolású eseményeket is, de az alap nem változott. Nekem nagyon tetszett, szerintem igazán jóra sikerült és látványvilága is magával ragadó.

Nagyon eredeti világot hoztak létre, őrületes, vad, bolondos, hihetetlen, és mégis zseniális. Depp fantasztikus, de mindenki a topon van a színészek közül. Szuper kis fantasy mese. Ja, és nem csak gyermekeknek. Tim Burton ismét letett valamit arra a bizonyos asztalra.

2017.07.02 indingo

Először kicsit szokatlannak találtam a filmet, hogy sok esemény kapcsán elrugaszkodott az eredeti történettél, de később érlelődött bennem a dolog és kifejezetten tetszik, hogy mertek változtatni.

2020.02.16 Szilonka

Nagyon érdekes feldolgozás. Tényleg, mintha egy mesét néznénk, de mégis tettek sok újat is bele a készítők.

2019.04.23 Ms. Akárki

Nagyon jó és érdekes Tim Burtonos feldolgozása az Alice-nak. Nekem kifejezetten tetszett. Végre egy feldolgozás, ami mer nyúlni az alapokhoz, és nem csak unalomig ismétli a dolgokat. Johnny Depp mint Kalapos kifejezetten tetszett. Izgalmas, látványos, a zene pedig kifejezetten kedvenc azóta.

2019.04.01 Norbert93

Sem ez a verzió, sem a régi, sem a rajzfilm nem nyerte el a tetszésemet. Mikor hallottam, hogy Tim Burton rendezi a filmet, sokkakal egyetemben egy egyedi filmet vártam. Talán az egyediség sikerült is, de, hogy a film nem lett jó, az biztos. Johnny Depp annyira borzalmasan ripacs a filmben, hogy az külön ki kell emelnem.

2017.11.01 Bazzzsi

Hatalmas divat a mesefilmek leporolása. Johnny Depp úgy nézett ki, mint aki valamelyik elmegyógyintézetből menekült volna. A sárkányos dolog is kicsit erős volt már nekem.

2016.11.21 Fahéjgolyó

Nekem tetszett a történet megvalósítása, a színészek tökéletes választások voltak a szerepekre. Jól megalkották azt az őrült világot ami az eredeti mesét is jellemzi, de egy szinttel felnőttesebben.

2016.11.19 Szivárvány1

Kedvenc mozi volt még annó. Tökéletes a film hangulata és zseniálisan feldolgozták a mese történéseit. Bár az Alice-al én mindig elfogault leszek kicsit, de ezt kicsit sem sajnálom. A látványvilága magával ragadó és a szereplők is nagyon odatették magukat ebben a monumentális filmben.

2016.09.26 Greeta

Látványos, izgalmas, humoros, félelmetes. Van benne minden, kerek kis történet.

2016.10.17 lolita13

lenyűgöző történet ami látványos és humoros, a szereplők különlegesek és tanulságos film.

2019.06.02 kevelin

alapvetően alice története engem nem nagyon érdekel de ilyen színészi gárdával nagyjából kihagyhatatlannak tartottam a filmet. johnny depp szuperül hozza a bunkó bohókás kalapost és ugyanez igaz helena bonham carterre is aki a gonosz királynő szerepé... Több