Az utolsó léghajlító

Az utolsó léghajlító

The Last Airbender

A világot négy nagy királyság uralja, mindegyiküket egy elem jellemez, az az elem, mely felett hatalommal rendelkeznek. A Víz, a Levegő, a Föld és a Tűz birodalma között hosszú ideje béke honol. A békét az Avatarok őrzik, olyan különleges személyek, akik valamennyi elemet uralni tudják.… Több

Premier (HU): 2010.07.29.

2023.03.31 Informer2

Gyenge próbálkozás

A lehető legrosszabb alkotás, amit valaha is láttam. A film szörnyű színészi alakításokkal és borzasztó látványvilággal rendelkezik, amely a rajzfilmsorozatot, amelyből származik, egyáltalán nem tudja visszaadni. A karakterek teljesen jellegtelenek és laposak, és az egész történet összecsapott és összezavarodott. A különféle elemek manipulációja, amely az eredeti rajzfilm egyik legnagyobb erénye volt, ebben az adaptációban teljesen értelmetlennek és közömbösnek tűnik. A készítők szemmel láthatóan nem vették figyelembe az eredeti rajzfilm lényegét és spirituális értékét, és a filmben csak egy gyenge és amatőr próbálkozást láthatunk a látványos akciók előtérbe helyezése érdekében. Az utolsó léghajlító minden tekintetben csalódást okoz, és a rajongók számára szinte már sértésnek is tűnik, hogy ilyen szinten elrontották a szeretett sorozatukat.

2020.07.23 hp

Felnőttként kezdtem már bele az eredeti animációs sorozatba, és azonnal megfogott a sztori, a humor, a látvány, a báj és a szív, ami jellemezte a szériát. Aztán jött a hír, hogy egészestés mozifilm készül, és akkor még úgy voltam vele, hogy ez egy ig... Több

2018.07.01 dailyfilmsan

Akár csak a családi titkokat néztem volna a narratíva és a dialógus teljesen kuka. Az effektusok rendszerint késnek és ettől nevetséges az összes megmozdulás ami az elemek előhívásához szükségesek. Annyira gyengére sikeredett ez a film hogy a készítő... Több

2019.07.31 Ms. Akárki

Van amit nem kellene erőltetni, hogy élőszereplős változatban elkészítsenek. Ez is egy ilyen film sajnos. A sorozathoz képes semmitmondó és csak a látványra mennek sajnos. Tucatfilm. Max egyszernézős így sajnos.

2018.07.18 Norbert93

Önmagában egy átlagos film, amely egy különös világba kalauzolná a nézőt, viszont az eredeti animációs film minőségét meg sem közelíti. A film világa nem túlságos ragad magával, valamint a szereplő választás sem túl kiemelkedő.

A James Newton Howard által vezényelt zenekarban 119-en voltak.Szerző: Thibo84

Jackson Rathbone kijelentette, hogy a filmben szereplő harci jelenetei voltak a kedvenc jelenetei, amelyeket leforgatott.Szerző: Thibo84

Nicola Peltz Beckham volt M. Night Shyamalan egyetlen választása Katara szerepére.Szerző: Thibo84

M. Night Shyamalan szerint egyes szereplők nevének „hibás kiejtése” annak tudható be, hogy „tisztelni akarta a forrásanyagot”, és az ázsiai kiejtést kívánta használni.Szerző: Thibo84

(2024. 02. 23.)
Már nem kell sokat várni, hogy megérkezzen a Netflix Avatár – Az utolsó léghajlító c. live action adaptációja a 2000-es évek körülrajongott rajzfilmsorozatából. De talán érdemes ránézni a 2010-ben készült elődre, amit M. Night Shyamalan alkotott. Több