Apró titkok

Little Children

2021.11.14 !Narancs26

Nem rossz

Patrick Wilson feneke miatt már megérte (...?) megnézni, de a végén nem tiszta, hogy mi lesz velük. Tipikus "probléma szőnyeg alá seprős" sztori, ahelyett hogy viszonyba kezdenek, miért nem válnak el, mint a tudatos emberek teszik, így nem létrehozva a hűtlenséget. Tudom, egy olyan film uncsi lenne, amibe boldog házasok élnek. 2x láttam, de inkább 1x megnézős.

2018.03.17 indingo

Tetszett a film, bár a két történet - a viszony és a pedofilos szál - eléggé elkülönült egymástól. Érdekes volt a történet olyan szempontból is, hogy a szereplők gondolatait is megtudhattuk, pont mint egy könyvben.

2018.07.07 dailyfilmsan

Agyament egy sztori és mégis jó a film. Fogtam a fejem hogy hogyan illik össze a két történet szála és fogtam a fejem akkor is mikor a két házaspár élete ilyen szinten elnyomott mégsem tesznek érte semmit hanem inkább elmismásolják és másnál keresik... Több

2018.08.15 Szilonka

Végig lekötötte a figyelmemet, ami talán a szereplők átélt játékénak volt köszönhető.

2016.10.24 MP170506

Elgondolkodtató, megindító film. Nagyon jó a mondanivalója, bár kicsit lassan történnek az események, néha kicsit várja az ember, hogy történjen valami, de ennek ellenére tetszett. A színészek alakítása nem kiemelkedő...

2020.10.24 elekm90

Erős dráma az amerikai kisvárosi létről és az apró titkokról, amelyek minden családban ott vannak. Kicsit az Amerikai szépség jutott róla eszembe, bár az egy kicsit jobb volt. Bár a legtöbb filmben inkább irritál, itt kifejezetten tetszett a szereplők gondolatainak narrációja.

2018.03.30 Bazzzsi

Több szálon futó sztori. Összetett gondolatvezetés, érdekes szereposztás, nincs rá szebb szó. Kate nem volt elég jó nő a palihoz, bár ez el is hangzik benne.

2021.08.20 Ildikó Bacskai

Életszagú film az elfojtott vágyakról, a sóvárgásról és az élet középszerűvé válásáról, ha egy házasságban megszűnik a tiszta kommunikáció. Szomorú-e a film mondanivalója? Nem tudom, de hiszem, hogy nem lehet lebutított életet élni csak a sz*ros anya... Több

2016.04.22 Zsceeeka

Nagyon jó film, nem sablonos, felnőtt problémákkal, egyáltalán nem "nyálas", az egyik legjobb ilyen film. Bár volt, aki épp azzal magyarázta nekem, hogy miért nem tetszett neki, mert túl sablonosnak találta. Lehet, hogy én vagyok fordítva bekötve, bár az értékelései is jók.

2015.09.29 Loborg

Huh . Nagyon - nagyon tetszett ez a dráma . Az összes színész remekel benne (Kate Winsletet nem véletélenül jelölték érte Golden globe-ra, Bafta-ra és Oscarra :D). Maradandó élmény, nem sablonosan előadva. Imádom :)

2015.08.12 Rikudou6

Ritka ratyi film. Azt se tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Az alap ötlet még talán nem is lett volna túl rossz. De ez a színészi játék, nagyon nem tetszett.

2016.11.24 fazekasanett92

Kate Winslet és a többi szereplő nagyon jól azonosul a szerepével , elgondolkodtató és magával ragadó film, érdemes megnézni, különleges és egyedi a hangulata, kicsit elvont, de pont ettől érdekes.

2015.06.30 Prücsök

Megunhatatlan egy film, tele van érzelemmel! Nagyon tetszett benne minden: a rendezés, a forgatókönyv és a színészek alakítása is nagyon jó, Kate Winslet kiváló színész. Végig leköti a néző figyelmét

2019.01.18 tooker

Kate Winslet és Jennifer Connelly párosa nagyon ütősnek bizonyult az Apró titkokban. Kellemes, szórakoztató és eseménydús film, szerethető színészekkel.