Az

It

2020.08.24 sammy88

Egy csillagot azért vonok le, mert előbb néztem meg a filmet és utána olvastam el a könyvet. Hiba volt.. vagy mégsem? Az első részt úgy néztem meg a moziban, hogy azon kívül, hogy tudtam, hogy van egy ronda félelmetes bohóc akitől félni azon kívül ne... Több

2017.11.02 [email protected]

Érdekes, színvonalas film. Van benne valami plusz, ami kiemeli a kategóriájából. Többször is nézhető, látványos izgalmas film. Jó feldolgozása az eredeti Spielberg műnek.

2017.10.03 Zsuzsy Nézhetetlen

Az ember akarva-akarattal összehasonlítja az eredeti filmmel illetve könyvvel, amihez képest más. Ettől elvonatkoztatva jól összerakott film karakteres szereplőkkel, izgalmas sztorival.

2019.01.16 kristoftoth21

Egy jó horror

Kifejezetten érdekesre, néhol már félelmetesre is sikerül regény adaptáció. Továbbá a barátságról és mélyebb dolgokról is szól. Meg lehet nézni, jó film. 8/10

2018.03.11 Evok1909

3 csillag. De ez is kétszer aláhúzva. Hatásvadász, elnyújtott maszlag. Megnéztem, mert King rajongóként kötelezőnek éreztem, de ennyi. Semmi rettegés, semmi izgalom, sima műanyag horror elemek. Sajnálom nagyon.

2017.10.02 Bibabac

Jobb, mint amire számítottam Láttam az eredeti filmet is, ami nekem nagyon tetszett, bár látszott, hogy kezdetleges volt még a filmesek eszköztára. Ebben a filmben már egész más világot láthatunk, más atmoszférát teremt a látvány, mégis csalódás néhol. A bohóc nagyon hatásos, ijesztő és hátborzongató...

2019.10.20 imreacs82

Hátborzongató, nagyon jól összerakott film. A második része is tetszett de ez az eredeti az igazi itt még tényleg minden újdonság és nagyon hitelesek a karakterek.

2017.09.26 koba1996

Remek film. Tudom ajánlani Stephen King szerelmeseinek, mert noha a könyvet nem karcolja, de egy filmes adaptációnak nem is ez a célja. Remek látványvilágot kerekít a betűtenger köré.

2017.09.13 veresszsoltika

Az eredeti Stephen King könyv változatát nem múlja felül ez a film adaptáció, de mindenképp érdemes megnézni, mert maradandó és izgalmas élményben lehet részünk a film láttán.

2017.12.06 Imlah

A Stephen King alkotás nagyon színvonalas feldolgozása ez a film. Izgalmas, idegekbe ható, magával ragadó film, amin lehet parázni. Hozta azt amit a műfajtól vártam!

2018.11.22 Indkgo

Nem a legijesztőbb horror, inkább jumpscares jelenetek voltak benne. Nagyon nem tetszett, hogy össze volt keverve a 16. és a 21. század!! Vagy régies vagy modern, ezt sajnos nem tudták eldönteni. A lebegéses részek ötletesek, találósak voltak és, hog... Több

2021.10.27 Milan391349

Olvastam a regényt, imádtam a régi filmet, és ez pedig csillagos 5.

2018.04.25 Onódi Zoltán

Nem is tudom, talán ha nem láttam volna az eredetit többet nyújtott volna a film. De így semmi különbség nemvolt a látványon kívül. Remélem azért össze hoznak egy második részt is.

2018.02.03 silverkesh

Jó lett, kifejezetten tetszett, a hangulatot is hozta, bár Tim Curryvel megnéztem volna esetleg egy újabb változatot, modernizálva. :)