Az

It

2019.08.12 BaloghBogi42

Te is lebeghetsz....

Egy elképesztően újszerű feldolgozását láthatjuk a tipikus "merd megtenni, amitől félsz, mert az az igazi élet" típusú filmeknek. Stephen Kingnél már hozzászokhattunk a misztikus thriller-horror átmenetes történetekhez, de ebben a filmben a cselekmén... Teljes kritika

2018.03.18 Queenakasha

Nem volt benne sok hitem, mert hogy engem egy bohóc nem ijeszt meg, hát aztán meglepődtem. Nagyon durva hangulata lett és igenis izgultam rajta. Jól megcsinálták.

2019.05.15 Di Canio

Átlagos horror amit túlértékeltek.

2023.04.15 Gamehun638

A történet jó, de a megvalósítás nem az igazi. Minden újhullámos vacakot beleraktak. Inkább a látvány volt előtérbe, mintsem a könyv. A 90-es minisorozatot a mai napig bármikor végig tudom nézni, de itt az első film felétől elkezdett uncsi lenni.

2018.01.10 Syracuse

Végre egy igazán jó horror film! Ez kérem szépen, nem a jump scare-re épít, hogy valahogy ébren tartsa a nézőt, hanem az elsőtől az utolsó percig nyomasztó és para a hangulat. Mestermunka, sokkal jobb, mint az 1990-es verzió.

2018.10.14 Csillagpor

Érdekes volt, nagyon tetszett, pedig nem sokat vártam a filmtől. Az ijen ijesztgetős horrorok általában nem jönnek be de ez kifejezetten tetszett. Bár a rész vége kifejezetten sok kérdést nyitva hagy... most akkor a lebegő gyerekek élnek vagy sem...m... Több

2017.12.30 SzFa Nézhetetlen

Már az első rész sem volt valami jó, a maga korában talán, mára unalmasság vált, de legalább az eredeti volt. Ez egy nagy k@ki a történet ugyan az, mint a 90-es évekbeli jó jó ez a gyerekkorban játszódik, de ezeket már mind TUDTUK, semmit sem ad hoz... Több

2018.03.31 Zsceeeka

Valóban nagyon jó feldolgozás lett, a régi filmnél is jobban tetszett (itt legalább tényleg "lebegtek"). A színészek is jók voltak, a sztori kidolgozását is jó arányokkal végezték el, várom a folytatást.

2020.10.03 Annuska

Nekem kicsit zavaros és logikai bakikkal teli volt a film. Stephen Kingtől jobbat szoktam meg.

2020.09.23 HannaK

Kettős érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban, mert szerintem jobb lett mint az eredeti, bár ez főként az elmúlt éveknek és a sokat fejlődött technikának köszönhető. De valahogy mégis hiányérzet volt bennem miután megnéztem. Az sem volt jó ötlet, hogy éveket kellett várni a kövi részre.

2017.10.19 czigler.nora

Egyszerűen zseniális! Vicces, szórakoztató, ha kell borzongató... többször nézős, alig várom,h kijöjjön dvd-n!!! A bohóc hangjáért én sem voltam oda, de nem tudom milyen az eredeti.

2018.11.09 iq.csabi

Nem okozott semmi maradandót. A gyerekszínészek nagyon jól játszák a karakterüket és sokat segítenek a film élvezhetőségében.

2017.12.26 a-arnold

Szerintem jobb lett, mint az eredeti, az eredeti nem jött be nekem. Ez a bohócos téma nem a kedvencem, de azért összességben nem olyan unalmas, mint a régi. Ritka az ilyen, amikor a remake jobb, mint az eredeti, de az most pont ilyen.

2018.01.22 Evcsi95

Ahhoz képest, hogy mennyire fényezték és vártam, egyáltalán nem hozta azt a szintet, amire számítottam. Nem féltem, nem ijedtem meg. Azt kell, hogy mondjam volt, hogy még untam is. Nem értem, hogy miért kellett újra csinálni.