Az

It

2017.10.17 AngelCass

Érdemes megnéznie annak is aki látta az 1990-es filmváltozatot ugyanis jót tett neki a filmes technika fejlődése és, hogy többet be mertek vállalni a filmben IT ugyanis totálba nyomják ahogy tőből leharapják szegény Georgie kezét nem csak azt, hogy D... Több

2017.10.21 Bazzzsi

Én nem ismertem az eredeti filmet így nem voltak elvárásaim. Tetszett a félelmek ilyesféle megközelítése és gyerekszemmel való bemutatása. Kíváncsian várom a második részt.

2018.07.09 Norbi

Úgy ültem be megnézni hogy most aztán nem fogják sajnálni tőlem a félelmetes/ijesztő jeleneteket. Tévedtem. Egyszerűen nem volt horror, ami nem is jelenti hogy baj, viszont ha a marketing az év legdurvább filmjeként próbálja reklámozni, akkor kapjunk is horrort.

2018.11.01 VvV

Beteg történet, bár Stephen Kingtől nem is várok mást. A főszereplő gyerekek jól hozták a szerepeket, a történet meg végig izgalmas tudott maradni.

2020.02.14 drg0602

Tökéletes remake!

Nagyon jó sikerült remake, ami mostanság nem mondható el a Stephen King filmekről. Nagyon jó történet, látványos, szimpatikus színészek, feszült légkör. A régi AZ című film után nem godoltam volna, de nem volt csalodás! Tökéletes remake szerintem.

2020.09.19 stevepisti

Nekem nagyon tetszett, nálam kimerítette a horror műfaját. Kellően ijesztő volt és feszült, amikor annak kellett lennie. A gyerekszínészek ügyesek voltak, jól össze lettek válogatva. A horror műfaj kedvelőinek erősen ajánlott.

2018.05.01 Filmelemző

Kamaszoknak, vagy nagyon infantilis felnőtteknek való horrorfilm. Zéró a realitás benne. Adott hét fiatal (tizenéves), akik mind kiközösítettek valamiért. Az egyik színes-bőrű, a másik kövér, a harmadik dadogós ... stb. Közös bennük az is, hogy minde... Több

2018.01.21 MKristijan

Felültem a hype vonatra, és le sem szálltam azóta sem :D, a minőség és a tartalom még jobb volt, mint arra előzetesen számítottam. Egyik kedvenc filmemmé nőtte ki magát. Várjuk a folytatást :)

2017.12.22 rainman

Remekül sikerült feldolgozás! Nem is annyira horror, inkább egy drámába oltott coming-of-age történet. Mint sokaknak, nekem is eszembe jutottak a következő filmek, amelyekből merített: Állj mellém, Stranger things. Azaz olyan film, ahol a gyerekszere... Több

2017.12.09 Greeta

Tetszett a film. Talán a háttérből, a gyerekek családjából többet kaphattunk volna. Sok helyen valóban rémisztőek voltak a jelenetek. Ismét egy jó Stephen Kinges feldolgozás.

2019.01.22 Timcsi

Engem az előzmény film sem nyűgözött le. Ez a természetfeletti bohóc elég erőltetett volt.

2019.04.16 petraszab

A története nekem valahogy nem jött be, de maga az atmoszféra amit teremtett az nagyon is. A karakterek is izgalmasak.

2020.10.12 jfruzsi97

Jó alakítások, jó sztori, izgalmas, néhol ijesztő film.

2021.09.21 stewie_griffin_2005

Nem olyan nagy szám film, horrornak átlagos szerintem. Kicsit idegesítőek voltak Richie beszólásai (a szinkronhangja miatt inkább). A bohóc is inkább vicces, mint félelmetes volt. Azt meg pláne nem értem, miért kapott 18-as karikát. Ha nem láttad még, egyszer érdemes megnézni. 6/10