Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Alice, a harminckét éves írónő versenyt fut az idővel, hogy határidőre befejezzen egy forgatókönyvet. Nemrég gyógyult fel a lelki összeomlásból, ezért is fontos számára a munka, különben veszélybe kerül az egész pályafutása. Távol a város zajától, egy viktoriánus házba vonul vissza dolgozni. A figyelmét azonban hamarosan különös hangok és kísértetek keltik fel. A kíváncsi Alice elkezdi felderíteni a házat és a padlásszobában rátalál az elrejtett videókazetta-gyűjteményre. Minél több nyugtalanító kazettát néz meg, annál inkább érdekli, mi történt az ott lakó házaspárral. (britex)

2016. 04. 11. 09:04

Lehet rajta reszketni bőven ugyan, de a film mégsem az az igazi pszichothriller, amin még órákig tudsz agyalni. Egyszóval könnyen kiszáll az emberből, felejthetővé válik. Pedig a filmnek igazán jó atmoszférája van, és szerintem a díszlet is remek.

2015. 12. 21. 09:26

Hát, van ebben az ötletben valami egészen eredeti, a történet legalábbis mindenképpen ütősre sikeredett, de a karakterek szerintem szörnyen idegesítőek. Megint sikerült egy ostoba bábuként belerakni a szereplőket ebbe a filmbe. A színészeket sajnálom igazán, mert ők láthatóan jól próbálják hozni a karaktert. Csak épp mintha egy pancser forgatókönyvet kaptak volna.

Tammy Blanchard
Thora Birch