Brooklyn

Brooklyn

2017.01.05 Gigi

Nincs bennem erős késztetés arra, hogy majd újra megnézzem, de alapvetően tetszett. Voltak benne erősebb részek, és voltak felejthetőbbek is, de még ezzel együtt is kiemelkedik a kategóriájában. Összességében tényleg jó volt, nem okozott csalódást.

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon tetszett. Első látásra beleszerettem a filmbe és teljesen levett a lábamról. Amúgy is közel áll hozzám a téma, hogy jobb élet reményében messzire költözik Eilis. Imádtam a színésznőt is Saoirse Ronan-t, tökéletesen belepasszolt az 50-es évek hangulatába. És hogy happy end lett a vége, az végképp felvillanyozó.

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon szép felnövekvéstörténet, szépen megalkotva, napjaink egyik legtehetségesebb (és egyre jobb) színésznőjével-Saoirse Ronan- a főszerepben. Szerintem is felirattal ajánlott.

2018.04.17 Murphyyy

Ritkán mondok/írok ilyet, de számomra unalmas volt ez a film, és alig vártam, hogy vége legyen. Valahogy nem vitt magával, vártam hogy vége legyen, és azt hiszem egy percet sem tudnék felidézni belőle.

2016.03.11 Ragemarci

Kosztümös szerelmi történet, ami olyan tiszta, bájos és egyenes, hogy nem lehet nem szeretni. Egy letűnt kort idéz meg, egy már-már elfeledett filmes kor eszköztárával.

2017.01.26 Olivér Rózsa

Szép romantikus érzelem teli film. Szépen van fényképezve és a látvány is kimagasló. A színészek jól hozták a karakterüket. A végét a történetnek kicsit befejezetlennek érzem.

2017.01.20 Gábor Rózsa

Ez a film azoknak való, akik szeretik azt az igazi régi Amerikás hangulatot. A filmnek az egyik legnagyobb ereje, ahogyan az egész kinéz. Nagyon passzteles és nagyon szép minden egyes megjelenő kép kivétel nélkül. A történet nem feltétlen különös de... Több

2019.02.06 lauralaura

Nagyon szép, finom film volt. Szerintem tökéletes mértékkel voltak megfilmesítve a főszereplő lány dilemmái. Saorirse Ronan pedig egy nagyon tehetséges színésznő.

2016.04.23 Leoni

A film nagyon tetszett, a hangulata, a szereplők mind jók voltak, pár részlet zavart csak, ami nem derült ki szó szerint a filmben, ezért nagyon kíváncsi vagyok a könyvre is. :)

2016.11.25 Ercsi

Saoirse Ronan ebben a drámában nyújtja a legjobb alakítását az eddig általam látott filmek közül. Bizonyos értelemben még jobban is sikerült ez a mozgóképes feldolgozás, mint az alapjául szolgáló mű.

2016.12.07 Szorcsik

A női lélekről szóló drámák kedvelőinek kihagyhatatlan film a Brooklyn. Igazán elgondolkodtató és megható film, amely olyan kérdéseket vet fel, ahol képtelenség döntést hozni.

2016.11.06 kicsimano

A Brooklyn egy rendkívül jól megírt, tökéletesen jól eljátszott dráma, melyben az operatőri munka is külön dicséretet érdemel. A film egy nagyon komplex és fontos témát ölel fel és tár a nézők elé, közönségbarát formában.

2016.10.06 niky86

A Brooklyn egy gyönyörű dráma, amely olyan kérdéseket és problémákat hoz a felszínre játékideje alatt, amire nagyon nehéz választ adni, nehéz döntést hozni. Csodálatos romantikus dráma.

2019.01.18 tooker

Nagyon tetszett a Brooklyn, karakterei tökéletesen passzolnak, naygon szép, mondanivalóban gazdag, érzelemdús film, és mégsem esik túlkapásokba, hiteles.