Brooklyn

Brooklyn

2017.02.08 Ancsus

Gyönyörű film, melyet szívesen ajánlok mindenkinek a figyelmébe. Nagyon elgondolkoztató és megindító történet, amely komoly kérdéseket boncolgat. Igen nehéz döntést kell hozni a főszereplőnek, az ész és a szív harcol egymással.

2017.01.18 Katkatt

A történet nem különösebben egyedi, millió egy ilyen témájú film van. Végig igényes a film és nem unalmas, szóval bátran ajánlom másoknak.

2016.12.02 gubimari

Gyönyörű dráma a Brooklyn, amely elsősorban a női nézőket célozza meg. A főhősnő lelki vívódásait bemutató film, rendkívül érzelemdús. Számos kérdés fogalmazódik meg a nőzo fejében, melyekre igen nehéz helyes választ találni.

2017.03.27 Szinano

Ha valaki megnézni a Brooklyn-t, egészen biztosan sokat fog töprengeni azon, vajon ő mit tenne akkor, ha hasonló cipőben lenne. Aztán szembesül a problémával, hogy lehetetlenség, legalábbis nagyon nehéz döntést hozni. Jó döntést hozni. Biztosan jó döntést hozni. Mindig ott lesz az a bizonyos, "de ha".

2021.02.17 László Kakuk

Vonzások-Taszítások

Érdemes megnézni. Nem a művészfilmek bonyolultra megírt szerelmi története. Egy lány honvágy és változtatási vágy sodrában. Egyszerű szerelmi vonzásban, és nehéz döntés előtt. Bepillanthatunk egy igaz élethelyzetbe. Nem kevés.

2016.05.08 Cordelia Bennett

Finom, elegáns, szerethető film. Szerintem jól ábrázolja a kort, a szokásokat, a problémáikat, a kulturális különbségeket. A főszereplő okos, ambíciózus nő, de nem férfiellenes. Teljesen megértem a dilemmáját, két ilyen férfi... :)

2019.01.19 tangatamanu

Egy tökéletes kórkép a vilávválság korából, amely rengeteg érzelemmel mutatja be, hogy az anyagi kényszer okozta elszakadást hogyan élik meg különböző személyiségű emberek.

2016.08.25 Margold

Nagyon szép volt! Remek hangulat és történet, és az alakításokra sem lehet panasz!