Chappie

Chappie

2022.07.12 Szentgróti Patrik

Hát ez elég gyengére sikerült. Gyerekes, komolytalan. Nem beszélve az idegesítő főszereplőkről. Kivétel Hugh Jackman, aki sajnos kevés volt ehhez a filmhez. Ha komolyabb hangvételű lett volna, akkor még komolyan is lehetett volna venni a filmet, de így...

2015.07.21 london2012

Szerintem egy nagyon jól megírt forgató könyv alapján készített remek film lett. Mind a történet mind a szereplők kifogástalanok a filmben. Mindenképpen érdemes megnézni.

2016.04.28 Bogi

Nagy csalódás volt számomra. A beharangozás, a sok reklám, előzetes dömping után sokkal többre számítottam. Valami kis eredeti mondanivalóra, tanulságra. De a történet csak úgy átfolyik az emberen. Nincs se füle se farka. Mint akciófilm persze elnézh... Több

2016.02.09 Rayman102

Én mikor megnéztem ezt a filmet valami akciót szerettem volna látni (akkor nem volt nagyon akciófilm), viszont szerintem ez a film nem az akcióról szól. Nagyon drámainak találtam a filmet. Számomra megható volt. Mindenképpen érdemes megnézni annak aki nem látta.

2016.05.09 deneslau

Nem nyújtott maradandó élményt a film, meglehetősen sablonosra, középszerűre sikerült. Jóindulattal egyszer nézhető. Pedig nagyon beharangozták, talán ezért is volt nagyobb csalódás. Nincs benne sok izgalom, elég lapos.

2019.01.18 tooker

Szeretem Hugh Jackman filmjeit, de a Chappie-ben alulteljesített. A dramaturgia, a szereposztás is hiányos, nem éri el azt a színvonalat, ami miatt pl moziban megnézném.

2016.05.05 irodalmialkotas

Chappie-t sok különböző alkatrészből fércelték össze, és nem is igazán akar összeállni egy komplett működő gépezetté, ám attól, hogy valami nem rendeltetésszerűen üzemel, még szerezhet élvezetes pillanatokat.

2015.08.20 Filmzabáló

Neill Blomkamp a Distric 9-al hozott valami újat a sci-fi műfaj szerelmeseinek. Igazán remek film volt. Aztán az Elysiummal már ezt nem mondhatta el, eléggé lapos filmre sikeredett. És most kapott egy újabb esélyt, hogy bizonyítson. Hogy ez sikerült-e, nos, nem igazán… pedig megvolt benne a potenciál.

2016.07.22 Igob1

Ahhoz képest hogy mennyire nyomták tavaly ez a film egy semmi. Unalmas, vontatott. A színészek próbálják csak valamelyest javítani minden erejükkel a lyukas történetet. Még a látvány sem igen sikerült ennek a filmnek. Sok filmből lopkodta össze a kis mondanivalóját..

2015.06.08 veszi.peter

Elég sokan lehúzták anno ezt a filmet, de szerintem nem volt olyan rossz. Tény, hogy a District 9-tól elmaradt, viszont az Elysium-tól lényegesen jobb.

2016.07.27 Karolyka

Ez csak egy újabb nagyot akaró film, amit mindenki megnézett mert beugrott a nagystílű reklámozásnak. Klasszikus a színészi válogatás, de sajnos ez sem segített a filmen. Olyan mintha több hasonló film jól működő jeleneteit, történeteit akarták volna egymemásolni.

2015.12.30 kocoska20

Nem tetszett a film, idegesítőek a vágások, a karakterek, az esetlen robot mozgása. Bugyuta, együgyű történet és még csak a látványvilág sem tudott lenyűgözni.

2017.08.28 ocskol

Meg lehet egyszer nézni, de nem egy nagy szám. Engem a buta csajszi karaktere pl. kifejezetten idegesített, alig bírtam elviselni a hangját. Annyira nem nagy szám.

2015.06.09 Melibaba

A chappie egy igazan jo sci-fi lett. Az elisium csalodas lett szamomra. Tobbet vartam tole. Ez a film igazan hozta a formajat.