Creed: Apollo fia

Creed

2016.04.29 D. Shaday

Szerintem egy hangyányit elmaradt a Rocky Balboától, de ettől függetlenül is fantasztikus film, amiben Stallone olyan alakítást produkál, aminek láttán mindenki letette az állát. A vágatlan bokszmérkőzés igazi filmtörténelem, de emellett elismerés il... Több

2016.08.05 Timike

Én többet vártam tőle, már nem azért mert Sly Golden Globot kapott érte, hanem csak úgy. Eléggé hosszúra sikeredett és a boksz nem annyira hangsúlyos, mint várná az ember. Nyomják az arcomba és kész.

2016.01.03 Ragemarci

Jó kis film, ez a Rocky franchise olyan, mint a jó bor. A két főszereplő között működik a "kémia", már-már átmennek néha buddy movie-ba. A bajom, hogy sajnos a boksz is inkább Rocky, mint real.

2017.01.30 Gábor Rózsa

Nem vagyok nagy Rocky rajongó. De ez a film kifejezetten jól kezelte ez a boxos, motivációs gyakorlatilag már totálisan lerágott csontot. Kellemes és fordulatos volt a történet nem unatkoztam. Szórakoztatott és komolyan tudtam venni.

2016.10.03 adamkatka

Erősen túlértékelt film. Unalmas, kiszámítható, sablonos. Minden jelenete mintha koppintás lenne valahonnan. Nincs mélysége a filmnek, igen felületes, üresjáratokkal teli és a színészek is átlagosak.

2016.04.30 mrfaktor

Nem rajongok a sportfilmekért, de valahogy a Creed több, mint egy sportfilm. Film útkeresésről, hitről, kitartásról. Sylvester Stallone méltán érdemelte volna meg az Oscar díjat, hitelesen alakítja a megöregedett egykori bokszolót. A zenéje is kiváló.

2016.04.30 angel001

Biztos jó film annak aki szereti a boxot, a Rocky Balboa sorozatot, annak kihagyhatatlan darab.Végignéztem a párom kérésére, örömére, de ennyi soha többet boxolos filmet!Számomra szörnyen unalmas volt.

2016.06.27 portal91

Megnéztem, de valahogy nem éreztem a Rocky feelinget, sokkal inkább mintha egy drámainak látszó tini filmet néztem volna Stallone-val. Vannak jó pillanatai, de nem a legjobb, de azt sem mondom, hogy rossz irányba indult el a sztori.

2016.06.11 Mulds

Végre valami igazán használható. Látványvilágban egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet. Szerintem zseniális amit létrehoztak.

2016.02.14 tamas84

Ugyanaz a recept, mint régen, és persze ehhez jönnek a hiteltelen bokszolós jelenetek, amikor annyi ütést kapnak be, amitől mindenki már rég KO-zott volna, de ezek még keménykednek. Okés, el lehet ezt nézni, meg ettől függetlenül nem rossz film ez azért.

2017.02.08 Ancsus

Közepes filmélményként tekintek a Creed: Apollo fiára, kategóriában voltak azért ennél már sokkalta jobban sikerült darabok. Ez maximum egy egyszer nézhető alkotás, mély nyomot nem hagy az emberben.

2016.06.25 punktum

Én eléggé untam, valahogy sok volt a duma és kevés a box. Kicsit soknak találtam, hogy Rocky rákos, a barátnő el fogja veszíteni a hallását.

2016.02.08 RobThe10

Gyerekkorom óta nagy Rocky rajongó vagyok, imádom Stallone-t, bármiben is játszon. Ez most is így volt. Elképesztő folytatást kaptunk egy mellékszálon... Gyönyörű fim!

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Aki nem szerette a Rocky sorozatot, az gyorsan lépjen is tovább! Aki viszont rajongó, de legalábbis tetszett neki, az nem fog csalódni! Méltó lezárása a Rocky-korszaknak, és méltó megkezdése (remélem!!!) a Creed-érának. Az utolsó menetnél, mikor felcsendül a Rocky-filmek klasszikus himnusza, garantált a lúdbőr!