Warrior - A végső menet

Jennifer Morrison
Nick Nolte
Kurt Angle
Joel Edgerton

Egy volt tengerészgyalogos felbukkan a szülői háznál, hogy apja segítségét kérje, ám a helyzet nem csak erről szól. Tom Conlon (Tom Hardy) tehetséges bokszoló volt gyerekkorában, akit apja (Tom Hardy) edzett, ám annak alkoholizmusa szétzilálta a családot. Tom és a múlttal küzdő bátyja, Brendan (Több

Rendező: Gavin O'Connor
Premier (HU): 2012.03.01.

2023.08.17 zsolesz33

5x láttam, zseniális film. Hardy szuper.

2017.07.15 Deku

Tom Hardy-nak nagyon remekül állnak ezek a kemény fiús szerepek. A történet maga pedig elég oda tud vágni. Az utolsó percig szórakoztat és leköti a figyelmet. Remek film.

2019.06.24 HercegPeter

Komoly lélektannal rendelkező dráma, ami a nézőre hagyja az ítélkezés lehetőségét. Eldönthetjük, hogy ki az igazi áldozat. Az, aki elveszítette a családját, esetleg akinek menekülnie kellett az alkoholista apjától, vagy aki a házát bukta el és még h... Több

2020.03.17 dailyfilmsan

Nekem igazán bejött ez a nyers film. Nagyon odavágott. Rettentő sok munka volt benne ez nagyon is látszik a filmen és amellett a mentális mondanivalója is el lett találva. Szerintem egy tök jó bunyós film.

Hardy és Nolte zsenialitása körbeölelte a filmet....dráma,feszültség,katarzis,mind-mind fellelhető a filmben.A film hosszú,de minden perce ütős,és megéri végigülni.Erősen ajánlott.

Az iraki helyszíneket valójában Pittsburgh külvárosában, egy elhagyott parkolóban vették fel, amelyet Dan Leigh úgy rendezett be, mintha sivatag lenne.Szerző: dailyfilmsan

Joel Edgerton a forgatás során térdszalagszakadást szenvedett, ami miatt hat hétig szünetelt a forgatás.Szerző: hp

Az írók még azelőtt választották ki a The National zenekar About Today című számát a film zárásához, mielőtt megírták volna a befejezést. Ezért az utolsó jelenetek forgatókönyve úgy született meg, hogy ez a szám szólt végtelenítve a munka alatt. Szerző: SódóGA

Tom Hardy a forgatás során eltörte a lábujját, néhány bordáját és egyik ujját is. Szerző: SódóGA

Tuti gimi
2003