Creed: Apollo fia

Creed

2016.04.21 DrPepper11111

Szomorú, hogy premier hétvégén a moziban 10 ember volt rajtunk kívül. Ugyanis ez egy ízig-vérig Rocky film, nagyon a hatása alá kerültem. Boxfilmek rajongóinak kötelező darab.

2018.07.26 Robi

Ez a film nekem mély csalódást okozott az eleje nem volt rossz de a közepe felé ráébredek hogy a főszereplő creed fia ellenszenves karakater. Túl sablonos tipikus ha boxoló akkor persze mért is legyen normális élete mindenféleképpen legyen intézetben... Több

2016.06.07 Pillcsi29

Az, hogy Stallone-t Oscarra jelölték ezért, teljesen megérdemelt mivel nem csak önmagához képest jó,hanem kiemelkedő az alakítása. A szeretet, alázat a karaktere iránt példaértékű. Nagyon tetszett,egyedül a szerelmi szálat tartom gyengének!

2016.07.12 jazzy

Nem is tudom, mikor volt ennyire jó egy Rocky film. Talán az elején, de ez nagyon komoly kis film lett.

2016.04.07 agi89

Figyelem! Elfogult vélemény veszély! o_O_o_O_o_O_o_O_o_O_o_O_o_O_o_O Erre a filmre vártam már, majd 1 éve. És minden tekintetben csillagos 5-ös. Legalábbis nekem biztosan. Imádtam a kicsi apró visszautalásokat a Rocky pentalógia részeibe. Pld.: ... Több

2016.05.19 Gríz

Jordan és Stallone remek párost alkottak, simán elviszik a filmet. Nem hittem annyira ebben a moziban, de nagyon meggyőző volt.

2016.04.16 Bady

A rendező itt végre megcsinálta azt, amit kollégájának a Mélyütésben is meg kellett volna. Így kell Rocky filmet készíteni. Taps, taps!