Demóna

Maleficent

2023.08.19 Ergit

Ez a mese is felnőtteknek szól. Teljesen más szemszögből, mint ahogy gyermekkorunkban olvastuk Grimméktől... Ettől függetlenül tinikortól ajánlott megnézni!

2018.01.14 Artemisia

Érdekesen indul, de ahogy átcsap Csipkerózsika történetében elcsépeltté válik. Demóna Angelina Jolie alakításában roppant erős, drámai karakter, sokkal jobb lett volna a végeredmény, ha önálló filmet kap.

Ezt a semmit még Angelica Jolie sem tudja megmenteni.Miért kellett megcsinálni?Kinek kellett megcsinálni?Nem értem,de gondolom mások is így vannak vele.

2018.01.20 mamiéstöti2

Sokkal többet vártam ettől a filmtől, még Angelina Jolie játéka se dobott a színvonalon. Egyszer azért nézhető.

2019.10.26 indingo

Ma már minden mesehősről film készül. Korábban, gyerekkoromban én Demónáról nem is hallottam. A története nekem gyermeteg volt, amellett hogy a látvány tetszett.

2020.09.08 MP170506

Nagyon jó film lett. Jó a látványvilága, jók a karakterek és remekül hozzák őket a színészek. Angelina Jolie itt is bizonyítja, hogy remek színésznő, zseniálisan hozza Demónát.

2018.06.27 dailyfilmsan

Nagyon tetszett ez az új szemszög amin keresztül megismerhetjük a régi jól ismert történetét Csipkerózsikának. Igaz Elle fFnning alakítása nagyon gyenge, de ettől eltekintve szórakoztató és bájos kis film. Bár én inkább láttam bele a Demóna és a kirá... Több

2019.10.28 Timon

Nekem bejött ez a ,,remake'.Színészi alakítás hibátlan,látványtervezésre nincs is szó,valamint jó szórakoztató történetet sikerült bemutatni.Különösen Angelina Jolie volt a legjobb. 10/10

2019.04.23 Ms. Akárki

Érdekes és izgalmas újragondolása a Csipkerózsika mesének. Mindenki ismeri a mesét, de egy kicsit csavarintottak a jó és gonosz felálláson a történetben. így nekem személy szerint sokkal jobban tetszett. Angelina Jolie pedig tökéletes volt Demóna szerepére.

2020.06.10 Norbert93

Ilyen egy igazi remake

A Disney remake-ek közül talán a legegyedibb film, a sajátos értelmezésével, ahogyan Csipkerózsika "csak" mellékszereplőként van jelen a filmben és a klasszikus rajzfilm által gonosz karakterként bemutatott Maleficent lelke mélyére tekintünk, aki a gonosznak látszó külső mögött egy érző és meggyötört lényt takar. Mindenképpen érdemes megnézni, a legtöbbször csak nyálcsorgató hercegnős féle fantasy filmek közül magasan a legjobb.

2015.01.23 babsy88

Elég gagyira sikeredett. Nagy divat mostanság mindenféle régi mesét feldolgozni, de ezt sikerült elrontani. Nincs egy főszál, amin fusson a történet, szedett-vedett karakterek, egyedül talán a díszlet említésre méltó. Nekem nagy csalódás volt

2019.11.03 Caravaggio1978

Látványos kis mozi.

Nekem tetszett a történet,és szerintem nagyon látványos kis mozi volt.A szereplők nagyon jól alakítják a karaktereket.

2020.06.06 BoBamburg

Mikor először láttam jobban tetszett, mint most második nekifutásra. Alapvetően Angelina Jolie elviszi a hátán a filmet, viszont nagyon sok idegesítő karakter van benne, ami rontja az összképet (a 3 tündér például). Látvány is sokszor már undorítóan giccsesre sikeredett és a poénok is sokszor erőltetettek.

2017.12.30 diumiu

Megmondom őszintén Angelina Jolie nem a kedvencem, sőt... Így voltak fenntartásaim ezzel a filmmel kapcsolatban is, de csak azért mert ő játszik benne. Ennek ellenére pozitívan csalódtam, mert hihetetlenül jól játszott és a történet is nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek!