Demóna

Maleficent

2015.04.25 adibandii

Ebből a szemszögből egészen másképp néz ki a csipkerózsika sztrori.Ugyanis itt Demóna az áldozat,és csipkerózsika apja a gonosz.Angelina Jolie remekül játssza demónát és szerintem illik is hozzá.

2016.09.28 Zoe091

Jó film, elég látványosan meg lett csinálva. Izgalmas a története. Majdnem olyan, mint az eredeti mese, csak kreatívabb. Tetszett, hogy vannak benne váratlan fordulatok.

2015.11.04 sztankobazsi

Nekem nagyon bejött. Ügyesen egyensúlyozott a tipikus disney tündérmese és a darkos fantasy között. A viccek is ütöttek, az egész mozi együtt röhögött. A színészi alakítások közül csak Jolie játéka "élvezhető", de a többi szereplő is hoz egy szintet.... Több

2015.06.11 fancsi094

Nem ez lett a legjobb mese feldolgozás, de egyszer meg lehet nézni. Őszintén szólva kicsit többre számítottam, engem többször is untatott, de legalább Angelina Jolie jó volt benne.

2015.06.05 Mr. Z

Untatott szó szerint, nem voltam igazából sose ezeknek a rebootoknak híve de ez konkrétan elaltatott. Nagy nehezen sikerült egyszer végig nézni de nem okozott nagy meglepődést. Csalódás ez a mesefilm.

2015.11.12 Adell89

Nekem elnyerte a tetszésemet,jól sikerült. Mesés,misztikus,fantasy vonásokkal amitől még érdekesebb lesz a film. Az egész család számára jó szórakozást nyújt, ajánlani tudom másoknak is.

2015.03.12 mimi

Anniyra unlamas volt, legalább kétszer bealudtam rajta.Egyeltalán ne kötött le. Ezek az élőszereplős Disney mesék számomra nem tudnak túl sokat nyújtani. Lassú, kissé vontatott és érdektelen is volt. Tipikusan az a film, amit megnézel egyik este, és másnapra elfelejted, mert nincs semmi tartalom mögötte.

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Demóna sokkal jobb film volt, mint amit vártam, pozitív csalódást eredményezett. Az egyik legjobb mesén alapuló fantasy film, amit az utóbbi években láttam. Demóna karakteréhez Angelina Jolie-nál nem is lehetett volna rátermettebb színésznőt választani.

2016.07.28 feketerigous

Nagyon jóra sikeredett ez a film. Nem vártam sokat tőle, mivel nem szerettem a Csipkerózsika című rajzfilmet, de a testvérem addig győzködött, hogy mégis megnéztem, és miután kijöttem a moziból, csak áradozni tudtam a filmről. Egyben volt az egész tö... Több

2015.06.09 Skarsh

A Demóna egy elcsépelt történet újabb köntösben. Szerintem szórakoztató film volt, annak ellenére, hogy nem annyira támogatom ezeket a feldolgozásokat. Angelina Jolie tündököl ebben a szerepben, érdekes volt, bár szerintem kevésbé szólt a gyerekeknek ez a történet.

2016.04.18 Kate Rainbow

Őszintén?. Nem néztem végig. :D Nagyon szép, látványos lett a flm, és azt se mondanám, hogy nem kötött le, de olyan depressziós volt az egész, hogy nem bírtam végignézni. De az tény, hogy baromi látványos volt. A történet is érdekesnek bizonyult, csak valahogy a kivitelezésbe csúszott nálam hiba.

2015.02.11 S.Marika

Nekem nagyon tetszett! Alapból imádom a meséket és ez a történet is elvarázsolt. Az elején voltak kis fenntartásaim a szereposztással - nem hittem, hogy AJ jó lesz, de tévedtem. Megérte megrendelnem a MediaMarktból. 10/10

2016.02.09 Galway

Érdekes feldolgozása a csipkerózsikának- nekem pénz szagú kicsit hogy egy már eladott klasszikusból újat kreálnak, és a rosszfiúból lesz majd a jófiú.

2015.08.26 csongi888

Szeretem a meséket, az ilyen "újragondolt" verziókat pedig még annál is jobban Nekem nagyon tetszett, jó a sztori , a látvány, a szereplők, és biztos vagyok benne, hogy többször is újra fogom nézni. 10 pontból 7-8-at adnék neki, hiszen a maga kategóriájában szerintem igen jó alkotásra sikerült.