Doktor Strange

Doctor Strange

2019.05.21 petraszab

Nekem Doctor Strange a kedvenc Marvel szuperhősöm, bár furcsa rá ezt a szót használni. Izgalmas film, rejtélyekkel teli. Nem egy szokványos szuperhősös film.

2018.03.29 hackerjulcsi

Nagyon szuper annak aki szereti a Harry Pottert és a Marvelt. A kettő találkozik egy egészen rövidre sikeredett filmben, ahol sajnos nincs elég idő a nézők érzelmeinek igen mélyről való előhívásához. Nem látjuk ahogy a főszereplő igazán vért izzadva ... Több

2016.11.08 Scramananga

Az egyik legjobb Marvel film. Eleve eltávolodik az eddigi MCU tagoktól, de mégis érződik, hogy találkozni fognak. Amit sokan mondanak, hogy Benedict Cumberbatch nagyon jó választás volt, és tény: mintha ráöntötték volna a szerepet. Meg van benne az a... Több

2017.03.18 szucszoli

Nagy csalódás ez a film

Csalódott vagyok. A jól hangzó vélemények láttán én valami tényleg jó képregény-fantasy filmre számítottam... Az előzetes is meggyőző volt, ehelyett a film 1/3-nál úgy láttam, hogy ezt nincs értelme tovább nézni, mert az ilyen tét nélküli, centire k... Teljes kritika

2018.07.17 czerik

Talán ez volt az első 3D-s filmem, és jó választásnak bizonyult. Ezzel a filmmel kezdett el egy új irányba haladni a Marvel, amit sokan nem bánnak. A film izgalmas, a karakterek jól vannak kidolgozva, ezzel egy jó karaktert kidolgozva, akit szívesen látok a Marvel filmekben.

2021.03.02 moviemafia

Nekem személy szerint bejött ez a rész, kissé elrugaszkodik a megszokott Marvel moziverzumtól Doctor Strange karaktere, de tudomásul kell vennünk, hogy ő is egy nagyon fontos szereplője az univerzumnak, így méltó helye van önálló filmként is.

2018.03.26 NFG

Kiemelkedően látványosra sikeredett film! Ez a történet egyediségének, kreatívságának köszönhető főleg! Számomra elindított egy gondolkodóhullámot, ami megkérdőjelezi a valóságot!

2017.01.04 Nathan03

Marvel nem tud hibázni ezt a karaktert is olyan profi módon hozták be a marvel univerzumba mint ahogy azt eddig megszoktuk tőlük. Tökéletes színész választás a karakterre, vicces, látványos, pörgős kis filmecske ez is.

2018.11.09 iq.csabi

Doctor Strange története számomra a legjobb szuperhősfilmet adta. Kifejezetten tetszett az "átlagos" élete is, és nagyon jól bemutatták, hogyan is lett szuperhős. Nagyon jó.

2019.02.07 Vágottszemű

Jó volt. Nekem tetszik ez a képesség. A kőnek is nagy ereje van amit a végén megszerez. Nem gondoltam volna hogy ilyen jó film fog kisülni ebből a történetből.

2017.03.16 NorbiP

A film nagyon jó, csak támadt egy olyan érzésem, hogy minden Marvel-film ugyanaz, ez picit rontott az élményen. Cumberbatchet nagyon szeretem, és azoknak is tudom ajánlani a filmet, akik nem szeretik a Marvelt.

2017.01.20 Gábor Rózsa

Végre a szuperhős filmekbe valami új és komolyabb dolog villant meg. Lehetett volna jobban filozofikus és mélyebben spirituális de nem lehet rossznak mondani. Egy izgalmas és jó történetű (az egyik legjobb) marvel film.

2017.02.12 Mithrel

Zseniális film, mint ahogy azt a Marveltől megszokhattuk. A látványvilágától a földről kellett felkaparnom az állam, a színészi teljesítménytől úgyszintén, de ez igaz lényegében az egész műre. Kidolgozott, fordulatos, de érthető történet, ami megraga... Több

2018.03.24 Rendszergizda

Egyik kedvenc marvel filmem, nagyon tetszettek a karakterek, történet és poénok is nagyot szóltak! Maga, hogy ilyen spirituális dologgal van meg fűszerezve a film szerintem roppant ötletes volt !