Doktor House

House M.D.

2016.04.30 angel001

Pár részt láttam,egy gyenge közepest érdemel.

2016.06.16 Edeske

Nekem nem jött be a sorozat. Túlságosan egysíkúak a részek és nincs benne izgalom. Kiszámítható, egyszerű sorozat, kissé unalmas. Nálam a gyengébb sorozatokhoz tartozik.

2015.06.02 sonyxxx

Kitűnő sorozatnak tartom, amit természetesen Hugh Laurie tett azzá. Az ő személyisége határozza meg a sorozatot, az ő bunkó, őszinte és zseniális énje. A sorozat szerintem túl hosszú, így elkerülhetetlen volt, hogy egy idő után a betegségek és azok m... Több

2015.06.29 Buborék

Hihetetlenül jó a sorozat! Nem a szokványos orvosos sorozat és ezért tökéletes! House karaktere kiváló, Hugh Laurie pedig nagyszerűen játssza ezt, de a többi színészre se lehet panasz!

2015.06.20 neeta92

Eleinte mikor elindult a sorozat nagyon ajánlgatták. Nem is izgatott a téma. Aztán ahogy belenéztem rájöttem miért. Ez egy zseniális sorozat. House a maga bunkó stílusával hihetetlen megkapó. Alapból imádom az ilyen kirívó embereket. De ő aztán mindent vitt.

2017.01.15 holnaputan

Ez volt az első olyan sorozat, ahol a középpontban nem egy kedves, mézes mázas szereplő áll, hanem egy egy igazi bunkó, ami kultuszt teremtett és egyre több filmben tűntek fel nem túl kedves karakterek.

2016.06.17 Panna

Az utolsó évadot leszámítva kiváló sorozat. Nem mindennapi figurával House személyében Az egyez részek elég jók voltak.

Helyszínelők
2020
Az enyém
2021

2015.10.31 katalin19

Nagyon szerettem ezt a sorozatot mikor adásban volt. Mindig néztem. Ki nem hagytam egy részt sem. Bár azt hittem lesz több évadja is. Mindig minden epizód helyén volt.

2015.06.30 bigi

Imádtam Doktor Houst, az a nyers stílus nagyon bejött nálam.Nálam az első 7 évad 5 pont, nagyon tetszettek, vicces jelentek jobbnál jobb részek,de a 8.évad ellaposodott így az nulla pont,így jött volna ki a 4,de mivel ez a kedvenc sorozatom ezért csak öt csillagot érdemel!

2017.12.13 nagysar

Ki ne látta volna, vagy legalább ki e ismerné ezt a sorozatot. Dr. House flegma stílusa már önmagában megfejtésre vár és csak emiatt nézni akarja az ember.

2016.04.13 Panda

Nem sok részt láttam a sorozatból, de engem nem győzött meg. Unalmas és egysíkú minden rész, újdonságot nem ad és az érdeklődést nem tartja fent. Vannak sokkal jobb sorozatok.

2015.06.20 Kellangy

Szuper sorozat, mindig egy-egy érdekes betegségről szólt, de ez mellett nagyon jól bemutatta a szereplők problémáit, örömeit. A főszereplő magának való stílusa, bunkósága, mindenek felett valósága nem idegesítővé, hanem szórakoztatóvá tette a sorozatot. Ajánlom mindenkinek.

2015.10.15 Siriusalias

Nagyon jó sorozatnak tartom, nagyon jó karakter színészekkel különösen Hugh Laurie természetesen a címszereplő alakítja benne a legjobbat. A sorozat ügyesen lavírozik a humor és a dráma között de inkább drámai sorozatnak mondanám mindentől függetlenül. Aki jó sorozatot akar nézni az ezt nézze meg!

2015.06.16 Melibaba

Nagyon jo sorozat csak ajanlani tudom.