Doktor House

House M.D.

2015.11.01 Vivi02

Érdekes sorozat, lehetett mindig tanulni belőle. Az volt benne a legjobb hogy a végén mindig House a segítőivel, vagy nélkülük jött rá, a betegségek okára, bárkiről is volt szó.

2016.02.27 Kicc

Az egyetlen kórházas sorozat, amit valaha élvezettel néztem. House fantasztikus, elképesztő, hogy akármekkora tuskó is, akármennyire tudja is a néző, hogy utálnia kéne, mégsem sikerül, mert lehet bármennyire bunkó és érzéketlen(nek tűnő), akkor is egy zseni! Minden epizód új és ötletes, sosem unalmas vagy ismétlődő.

2016.01.03 vinetty93

Imádom az egyik kedvenc sorozatom. Az hogy House ennyire nárcisztikus volt az egyik legerősebb pont a filmben. Imádom ha valaki ennyire nyersen, kegyetlenül tud fogalmazni. Mert lehet, hogy nekünk ez bunkóságnak tűnik, de sajnos sokszor ez a keserű igazság. Ezt a pirulát muszáj lenyelni. Legjobb.

2015.05.27 Sissy

Szerintem ez egy nagyszerű sorozat. House karaktere zseniális. A történet nagyszerű, szeretem az orvosokról szóló történeteket. Szerintem érdemes elkezdeni nézni ezt a sorozatot.

2016.04.26 Macko

Sablonos, középszerű komédia-vígjáték, ami sok újdonságot nem adott. Középszerű film. Minden részben nagyon hasonló, egysíkú események történnek, nem ragadott meg.

2015.04.30 house354

Nagyon jó sorozat. Sajnáltam, hogy Hugh Laurie nem akarta folytatni. Nagyon jó története volt, eleinte betegek voltak a középpontban, de idővel egyre többet megtudtunk a sorozat többi karakteréről is. Hiányzik a sorozat. Már nem is tudom hányszor végig néztem.

2016.03.03 Elizabeth

Imádom!! Remekül játssza a doktort! Mindig igaza van.

Helyszínelők
2020
Az enyém
2021

2015.03.10 MutantNinjaPony

Imádtam ezt a sorozatot! Minden rész pontosan ugyanúgy volt felépítve, ennek ellenére valahogy mindig kiharcolta magának azt, hogy izguljak a részek alatt és várjam a következőt!

2015.10.03 Xarxas

Nem bírom a kórházas sztorikat. De House szarkasztikus humora egyedül elviszi az egész sorozatot egyszerűen zseniális.

2022.01.29 Barta Attila

SZÓRAKOZTATÓ

Nekem nagyon tetszett, pláne Dr. House karaktere!

2015.01.27 Solothor

Én ezt a sorozatot sosem néztem olyan kritikus szemmel.A történetek,esetek kitaláltsága néha igen meglepett főleg az érdekes fordulatokkal.Tehát ha választanom kéne az 5-ös és az 5-ös között , akkor az 5-öst mondanám.

2018.03.31 Vrpp

Szeretem. Minden részben fordulat, teljesen kiszámíthatatlan. House karaktere is hatalmas. Kívül bunkó, belül érző.

2015.03.29 Trob

Magával ragadó Hugh játéka.. Néha elszokod tőle a sántítást mint a Monkban az érintéseket. Kár hogy vége lett, ismét egy nagy sorozattól búcsúzunk..

2015.02.13 NagyThor

Remek sorozat volt, egy bunkó főszereplővel, aki mégis meg tudta kedveltetni magát: ez volt House... Laurie végig remek alakítást nyújtott, és a történet is tudott fejlődni az évadokon keresztül. Kár hogy már vége.. Néha azért jó visszatekinteni rá a TV-ben. :)