Doktor House

House M.D.

2015.01.30 Dodi

Imádtam ezt a sorozatot! House különcsége magával ragadta az embert! Nagyon jó sorozat!

2017.12.15 Greeta

Ilyen mentalitású embert kizárt, hogy ne rúgnának ki, még ha egy zseni is a szakterületén. Voltak jobb és kevésbé jó részek, néhol picit túlzás volt a stílus nekem.

2019.05.07 petraszab

Eléggé egyedi sorozat, karakteres főszereplővel és színésszel. Érdekes részek voltak nem a sablonos megszokott story.

2020.10.29 belavagyok

Hugh Laurie mesésen hozta a mondjuk ki, bunkó, de zseni orvost. Szerintem a nézőnek pont amiatt volt szimpatikus, hogy vannak hibái, és nem egy tökéletes ember látszatát kelti.

2022.07.11 kevelin

Hugh Laurie felülmúlhatatlan ebben a szerepeben. Bicskanyitogató stílusa van, mégis elképesztő koponya, akinek megvannak a saját démonai is.

2017.04.19 bgnz367

Írhatom itt is, hogy eleinte nem akartam belevágni sőt hozzátenném kritizáltam is, hogy milyen sorozat. Pedig rabjává válltam, elég volt belepillantani. House karaktere magával rántja a nézőt és nem ereszti.

2016.09.17 HannaK

Az elején imádtam, de utána picit sok és erőltetett lett nekem.

Helyszínelők
2020
Az enyém
2021

2016.10.16 hell.l

Nagyon jó sorozat volt. Hugh Laurie az orvosok egy másik szintjét mutatta be nekünk dr. House megformálása által. Sokkal több az átlagos orvos sorozatoknál, mindig tettek valami újat hozzá az évek során.

2021.02.07 Érdeklődő

Zseniális

A sorozat részei egyenesen a TV elé szögeztek. A főhőst megszemélyesítő Hugh Laurie alakítása egyenesen tökéletes. Biztos lesznek olyanok, akiket a főszereplő meg fog botránkoztatni, de állíthatom, hogy pont ettől olyan ütős a mozgókép majdnem minden egyes része.

2016.04.21 HanGa

Hugh Laurinek meghozta a sikert. Érdekes oldalról reflektál az orvostudományra és a gyógyításra. Az első olyan sorozatok egyik volt, ahol a főhős azon kívűl hogy gyógyít ne egy pozitív tulajdonságokkal megtűzdelt egyén.

2017.08.01 czigler.nora

Jó sorozat, bár hosszútávon már irritáló House stílusa. Izgalmasak a részek, jók a szereplők, és újszerű az egész. Csak egy idő után besokall az ember.

2018.08.17 authorgirlll

Bár a későbbi évadokban kezdenek eltűnni az eredeti csapattagok és néhol laposodik a sorozat, azért nem romlik a minőség. Ha kórházas sztoriról van szó akkor a Dr. House verhetetlen.

2015.05.26 zsanett0820

Kórházi sorozatokkal újabban Dunát lehetne rekeszteni, de ez valamiért mégis más. Illetve valakiért. Ilyen karaktert megírni és eljátszani sem lehet egyszerű véleményem szerint, ezért minden elismerésem a készítőké és természetesen a főszereplőé. Ele... Több

2016.05.21 Vadgazda

Az első 4 évad nagyon tetszett, utána már kezdett erőltetett lenni. Valahogy a Scooby-Doo rajzfilm ugrott be róla, hogy van mindig egy ellenség, a nyomozás és a leleplezés és megoldás. Egy ideig ez tudott érdekes lenni, aztán rájöttek hogy ez önmagá... Több