Ébredj velünk

Morning Glory

2023.08.29 JRD

Amolyan amerikai film. Könnyed. Gondolkodni nem kell hozzá, és Harrison Ford és Diane Keaton, Jeff Goldblum kifejezetten jót tettek a filmnek. Ha nem vágysz nagy gondolatokra, és csak ki akarsz kapcsolni, akkor pont gy ilyen filmre van szükséged. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2018.01.20 mamiéstöti2

A szereplők nevét olvasva remek filmnek gondoltam, de hiányzott belőle az életszagúság, kicsit monotonnak is mondhatnám.

2019.01.11 indingo Nézhetetlen

Hogyan készül egy amerikai reggeli Tv műsor, vannak jó és rossz adások, hát a ez a film is pont olyan amiről szól, van gyenge és elég jó jelenet is benne. Néha unalmas, de a végén várod a fordulatot. Egyszer meglehet nézni.

2020.10.30 HE7EDIK

Szirupos film a média ocsmányságáról, McAdamsat meg legszívesebben lerúgná az ember. A témában vannak fényévekkel jobb alkotások.

2019.07.28 Ms. Akárki

Elment de nekem kissé lehangoló és borongós volt ahogy mindenki folyamatosan el akarta egymást tiporni. Diana Keaton és Harrison Ford itt is zseniális alakítást nyújtott, de Rachel McAdams karaktere kifejezetten hisztérika és irritáló volt számomra.

2016.11.10 diumiu

A szereposztás pazar, a film illetve a kivitelezés már okozott némi csalódást. Egyszerű történetről van szó, ennek ellenére kikapcsolt ez a film. Nálam ez az egyszer nézhetős kategória sajnos.

2015.06.23 Curacao86

Első ránézésre vice,s könnyed vígjáték, csipetnyi romantikával. Azonban, ha folytatjuk a megtekintését, sőt, végig nézzük rá lehet jönni, hogy egy érdektelen film, ismert nevekkel telepakolva, semmi több.

2023.08.28 Ergit

Kicsit túl pörgős a főszereplő producer, de ettől eltekintve nagyon jó kis film. Harrison Ford szokatlan szerepben, de jól játssza, ahogy Diane Keaton is – bár nekem nagyon nem kedvencem. Számomra ez a vegyes felvágottas reggeli tv-műsorok idegenek, és nem kötnek le, de a film telitalálat.

2015.06.15 pindurcat

Ilyen neves szereplőgárdával jobb, tartalmasabb filmet kellett volna készíteni. Egyik színész sem hozta a tőle elvártat. Gyenge felhozatal, a dramaturgia sem tökéletes.

2016.04.19 Kate Rainbow

Nagyon aranyos kis film volt. Humoros, és nagyon magával ragadó. Nincs egy hű de nagy története, de a filmnek, de mégis elég jól be tudja szippantani az embert. Nekem bejött. Könnyed kis hétvégi filmnek totál megfelel.

2016.02.22 Telezsu

magával ragadó dráma, ami annak ellenére hogy humora is van, komoly mondanivalót is tartalmaz. Mozgalmas, érdekes pörgős kis film, ami végig hozza a hangulatot és színvonalat!

2015.03.26 habtündér

hm,nem is tudom,hogy mit mondjak erről a filmről. alapvetően nincsenek rossz érzéseim vele kapcsolatosan,de ,mivel a főszereplőket játszó színészeket eléggé kedvelem nem tudok elfogulaltlan kritikát mondani! Megmondom őszintén,hogy nagyon bírtam Dian... Több