Egy boltkóros naplója

Confessions of a Shopaholic

2022.04.23 Boro

Egy igazán könnyű, vicces csajos film elsősorban nőknek! :))

2019.11.26 Puncs

A shopping királynő

Nem tartozom a romantikus vígjátékok nagy kedvelői közé, ez a film mégis nagyon bejött. Annak ellenére is, hogy lényegében ugyanarról szól, mint az összes többi csajos vígjáték. A film főszereplői az elején nem kedvelik egymást, majd aztán valahogy m... Teljes kritika

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes romantikus csajos vígjáték. Isla Fisherre mintha ráöntötték volna ezt a soppingholicos csajszi karaktert. A popzenék Lady Gaga stb. imádom. Pörgős, tanulságos és jól kikapcsolt. Mindenképpen érdemes megnézni.

2018.01.31 diumiu

Voltak fenntartásaim a filmmel kapcsolatban, hogy érdemes-e megnéznem, de összességében azt kell mondanom, hogy nem bántam meg. Kikapcsolódásnak tökéletes, és elgondolkodtató is volt. És a végére rájöttem, hogy ne szeretnék ilyen lenni :)

2018.10.06 Csillagpor

Nem hittem volna hogy ennyire tetszeni fog ez a film. Azt hittem, hogy egy sekélyes giccskavalkádot kapunk majd pár morzsányi történettel de tévedtem. A film még sokkal jobb lett mint a könyv volt. Isla Fischer zseniálisan passzol a film főszereplőjé... Több

2015.02.01 Curacao86

Lányos, nőies, de vicces, szórakoztató, kicsit tanulságokkal is teletűzdelt rom-kom. :)

2016.02.15 doroffee

A könyvhöz hasonlítva nekem óriási csalódás volt a film. Egyszerűen nem tudták hozni azt a hangulatot, amitől igazán vicces volt a könyv. A könyvben Rebecca még inkább egy divatmániás csaj volt, nem egy fashion blogger-jellegűen tip-top módon öltözkö... Több

2016.07.25 feketerigous

Ez egy igazi csajos film, amit a barátnőkkel összeülve nyugodtan meg lehet nézni! :) Szerintem aranyos és nem teljesen kiszámítható a film története. Meg van benne minden, ami kell egy ilyesfajta filmhez! :) Szerintem ez egy egyszeri megtekintésre kiváló film!

2015.06.14 pindurcat

Átlagon aluli vígjáték, nem hagy mély nyomot, bugyuta történet. Nem hiteles, ami egy vígjáték esetében nem is lenne baj, de az igazi, minőségi poénok is hiányoznak.

2016.04.21 DrPepper11111

Szerintem botrányos film, egy elég komoly betegségből húz hasznot, Isla Fischer is nagyon idegesítő.

2015.03.26 habtündér

Ahogy az előttem szólok is írták tipikus nőcis film - ez persze valakinek negatívum, de az nyilván már leszűrte,hogy nem ő a célközönség:P - Szerintem pl. egy közös filmnézésre barátnőkkel tökéletes!;)

2015.03.04 Lacroix

Üzenem minden egyes párkapcsolatban élő férfinak! Kerüljétek ezt a filmet,ha nem akartok szellemileg elfáradni és kiégni!

2015.02.09 Bettina0424

Kicsit magamra ismertem ebben a filmben, de biztos sok lány van ezzel így :D Jó ennyire azért nem durva a helyzet mint a filmben. Laza kis romantikus vígjáték, humorral, szerelemmel, igazi hollywoodi romantikus vígjáték.

2015.02.10 szbabus89

Laza, üde, csajos romantikus film. Jó poénokkal, könnyed szórakoztató kikapcsolódást szeretne, annak érdemes megnéznie. Vannak benne jó poénok.