Videók

Egy kamasz srác kénytelen furcsa nagybátyjánál tölteni a vakációt Floridában, ahol aztán összeismerkedik a különleges delfinnel, Flipperrel. Együtt még a gonosz helyi bűnözőkkel is szembeszállnak, akik gátlátstalanul szennyezik a környék vizeit.… Több

Rendező: Alan Shapiro
Premier (HU): 1996.08.22.

Flipper  (1963)

2020.10.25 Zsolt

Ez egy gyerekfilm a kilencvenes évek derekáról, amiben minden benne van, amit egy hasonló alkotástól várunk. Kamaszszerelem, az élet nagy kérdései, menőség dögivel és egy delfin.

2019.12.10 kodin1

Persze, gyerekként szerettem, ma már inkább a hideg ráz tőle, és nehezen tudok rá nosztalgiával visszagondolni.

2020.03.14 Péter

Annyira retrónak tűnik, hogy a gyerekeimnek sem mernék jó szívvel ajánlani, bár lehet, hogy ettől még kedvelnék.

Flippert összesen három különböző delfin játszotta a filmben, és a stáb nagyon komolyan vette az állatok egészségét, így a forgatást kifejezetten hozzájuk igazították. Egészségüket és lakhelyüket állandóan ellenőrizték, hogy semmiben se szenvedjenek hiányt. Szerző: Varga_Júlia

Elijah Wood karaktere, Sandy majdnem minden jelenetben Smashing Pumpkins pólóban van. Ennek az az egyszerű oka, hogy a színész egyébként is nagy rajongója az együttesnek. Szerző: Varga_Júlia