Fogságban

Prisoners

2019.11.03 Caravaggio1978

Érdemes volt végigülni!!

Az egyik kedvencem,hihetetlenül érdekes történet,teljesen lekötött az egész.maga a történet,a táj ,a hely ahol játszódik.Teljesen bele lehet lépni a filmbe,ott lehet lenni,és érezni mindent ,a csodálatos alakításokat látva.

2018.04.17 TomÁcs

Egy egyszerűnek tűnő rablási történet, amelynél során sok múltbéli titok derül ki. A fiú maga is áldozat, évekkel korábban elrabolták. Izgalmas történet, erős karakterekkel.

2016.05.18 VvV

Remek és kerek film, nekem tetszett. Nem csak egy szál körül forognak a történések, hanem más sötét dolgok is kiderülnek a múltból.

2018.04.17 Filmelemző

Villeneuve filmje szembesít bennünket minden szülő rémálmával: gyermeke eltűnésével. Megrázó és sokkoló egyszerre, miközben lassú tempójával megőrjíti a nézőt. Jake Gyllenhaal enervált, halvány alakítást nyújt és a sztori is leül az film első harmada... Több

2020.11.03 Ildikó Bacskai

Nagyon megrázó maga az alaptörténet is, de Hugh Jackman hiteles alakítása csak még jobban megviseli az embert, annyira szomorú, én még utána is depressziós voltam, mégsem bánom, hogy megnéztem.

2015.02.24 andor50

Elmentünk moziba barátaimmal a Másnaposok háromra és még előtte volt csomó idő, ezért teljesen véletlen úgy döntöttünk hogy megnézzük ezt is. Legjobb döntésem valaha. Szívbemarkoló erős dráma. Hugh Jackman ettől lett az egyik kedvenc színészem. Kár hogy mellőzték a filmet az Oscaron.

2020.08.16 stevepisti

Én személy szerint az elején egy picit nehezen tudtam Hugh Jackmant ebbe a szerepkörbe beazonosítani, (ugyanis elfogult vagyok , nekem a Farkas az egyik kedvenc X- Men karakterem), de ahogy haladt előre a film , úgy sikerült. Szerintem ez egy erős dr... Több

2015.05.06 hsanya182

Nagyszerűen demonstrálja ha gyermekeidet elrabolnák. Jól alakítják a szereplők a szerepeket. Jók a karakterek, jók a vágások. Fenntartja a feszültséget majdnem végig. Lehet találgatni mi lehet a megoldás. Ha jó vagy és közbe jár az agyad, ki lehet a háttérben, a film közepére meg lehet fejteni ;) :) Kötelező film :)

2015.12.12 beero88

Szerintem ez a film nem akkora alkotás, mint ahogy sokan azt hiszik. Legalábbis az én ízlésvilágomnak nagyon nem jött be. Persze ez egyéni vélemény, de nekem gyenge, erőtlen volt a játék. Talán a története az egész jó lett volna csak precízebben kellett volna kidolgozni az egészet.

2019.08.15 Lonka

Jake Gyllenhaal és Hugh Jackman egy filmben? Az nem lehet rossz! És a készítők meg is tették a tőlük telhetőt. Egy nagyon izgalmas thriller, nem várt befejezéssel.

2015.09.02 MKristijan

Mély sztori, több filmet is láthattunk már ebben a témakörben, de ez volt az ami leginkább kifejtette a szülők fájdalmát és azt meddig mennének el a gyerekükért.

2015.06.05 Dodi

Végig nagyon nyomasztó és feszült légkörű film. Izgalmas és elgondolkodtató. A nyomozó karaktere annyira nem tetszett, lehetett volna izgalmasabb is, hiába próbálkoztak vele, nem derült ki róla semmi.

2017.12.15 Greeta

Két nagyon karizmatikus színészt találtak a főszerepekre. Egy végig kiélezett történet, megosztó befejezéssel. Összességében jó film, csak ajánlani tudom.

2019.04.06 MidoD7

Nekem nagyon bejött ez a film is, pont annyit kapunk, amennyit elvárhatunk egy ilyen filmtől, és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.