Vén rókák

Going in Style

A film összbevétele 84 918 541 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 142 466 980 forintot termelt. A hazai mozik összesen 99 599 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Morgan Freeman, Michael Caine és Alan Arkin nem szerették volna, ha kaszkadőrök helyettesítik őket a kritikusabb, nagyobb fizikai mederöltetést igénylő jelenetekben.Szerző: Thibo84

Bár mindketten évtizedek óta vannak a pályán, mégis a Vén rókák Morgan Freeman és Alan Arkin első közös filmje.Szerző: hp

A filmben három Oscar-díjas (Morgan Freeman, Alan Arkin ls Sir Michael Caine) és két Oscar-jelölt (Matt Dillon és Ann-Margret) színész is játszik.Szerző: hp

Zach Braff és Joey King korábban a Bárcsak itt lennék (2014) és Óz, a hatalmas (2013) forgatásán is együtt állt a kamerák elé.Szerző: hp

A film forgatási munkálatai 2015. augusztus 3-án kezdődtek meg Brooklynban, New York Cityben. A stáb egyéb helyszínek mellett Astoriában, Queensben is dolgozott.Szerző: hp

A Vén rókák premierje eredetileg április 7-én lett volna, de a Warner Bros végül május 6-ra halasztotta a bemutatót. Szerző: hp

Morgan Freeman és Michael Caine hatodik alkalommal dolgoztak együtt. Szerző: dulkap

A film az 1979-es Öreg rókák nem vén rókák című mozi remake-je, aminek George Burns, Art Carney és Lee Strasberg voltak a főszereplői. Szerző: dulkap