Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Vén rókák

(Going in Style)
Vén rókák

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

A történet szerint három régi jóbarát, Wilie, Joe és Al, akik úgy döntenek, hogy bosszút állnak a bankokon, melyek miatt elveszették a nyugdíjalapjukat. Mivel nem csak magukra és számláikra, de a családjaikra is gondolniuk kell, kemény fába vágják a fejszéjüket,  hogy visszaszerezzék jogos jussukat.

2017. 04. 10. 18:48

Hogy ez ennyire jó lett volna? Hát nem igazán... Persze jó volt nézegetni a nagy öregeket, amint egy ilyen filmmel lazítanak, és lehet is rajta szórakozni, de semmivel sem több ez a film, mint az átlag. Amit sajnálok...

2017. 04. 15. 23:26

Összefércelt geghalom. Ennél azért többet érdemelt volna ez a film, pláne ilyen főszereplőkkel. Tökéletesen kiszámítható (egy esetet kivéve :)). Hiányolom belőle az eredetiséget, de azt meg kell hagyni, hogy szórakoztató lett.

2017. 04. 09. 01:17

Ne már arcok, ez a film baromi jó lett, egymást érik a poénok a három legenda szájából, most komolyan, mégis mire számítottatok? Én megvetettem neki, az elejétől a végéig, és könnyesre nevettem magam rajtuk. Ahogy a teremben elnéztem, ezzel nem voltam egyedül. Annak, aminek szánták ezt a filmet, annak kiváló!

John Ortiz
John Ortiz
Matt Dillon
Siobhan Fallon
Michael Caine

Morgan Freeman, Michael Caine és Alan Arkin nem szerették volna, ha kaszkadőrök helyettesítik őket a kritikusabb, nagyobb fizikai mederöltetést igénylő jelenetekben.

(Thibo84)

Bár mindketten évtizedek óta vannak a pályán, mégis a Vén rókák Morgan Freeman és Alan Arkin első közös filmje.

A filmben három Oscar-díjas (Morgan Freeman, Alan Arkin ls Sir Michael Caine) és két Oscar-jelölt (Matt Dillon és Ann-Margret) színész is játszik.

VOX.hu -Vén rókák
Ideig-óráig elszórakoztat a maga ártalmatlan és szerethető módján a Vén rókák, de igazán élvezni majd pár év múlva, egy álmos vasárnap délutánon fogjuk a tévé előtt ülve. 60/100