89% 1900 szavazat

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2017.10.13 Bogii

Rosszabb, mint az első része, kissé túlzsúfolt és elég sok mindent kihagytak belőle.

2015.02.11 czardora

Alan Rickman nagyszerűen visszaadta az összes filmben Severus Snape karakterét. Már miatta már az 5 csillag. A Harry Potter sorozatnak egy nagy gyengepontja van. A hatodik rész, az pocsékul sikerült, viszont a történet magával ragad. Rengeteg ember nőtt fel ezen, és komoly szívfájdalmat okozott, hogy véget ért a sorozat.

2016.07.15 zselyke

Nem volt annyira jó mint a többi része, de azért elment. Ezen már nem tudtam annyira izgulni.

2015.03.01 orlandooo

Mindenidők Legjobb,Leghíresebb sikersorozatának befejező része.. Hát Jobb befejezésre számítottam, nagyot csalódtam mikor láttam,hogy végződik, de ha Rowling így döntött akkor legyen, Attól,hogy megszedte már magát pénzel nem kellene abbahagyni,mert ... Több

2019.07.04 DracoDormiens

Méltó befejezése lett a történetnek. A végén el lehet morzsolni néhány könnycseppet, nagyon szépen át ad mindent.

2016.03.26 Yoniki

Azt hiszem végigsírtam az egész filmet a moziban. Nem akartam, hogy vége legyen és a mai napig imátkozom részekért, bár már közel a Legendás lények, de azért az mégsem ugyanaz... Én minden egyes percét borsodzó háttal ültem végig és több százszor is ... Több

2015.01.23 David

Egész izgalmas lett, a csata jelentek jó el lettek találva, szerintem méltó befejezése a szériának.

2015.02.21 yakzah13

Szerintem az összes rész jó volt, méltó lezárása az egésznek. 10/10

2014.10.29 MrBlond

A Harry Potter-rajongók szép lassan felnőttek az idők során, és persze az ipar kitermelt belőlük egy csomó újat és fiatalt, de a filmek készítői nem igazán tudtak mit kezdeni ezzel a dologgal. A széria folyamatos elborulását és egyre inkább sötét han... Több

2021.03.03 mafabfan

Remek adaptáció.

2020.02.09 Róbert Gyenes

Az egyik kedvenc részem a Harry Potterből.. annyi mindenre kapunk választ benne, hogy azt nehéz lenne szavakban kifejezni. A roxforti csata pedig ámulatba ejtő ????

2017.02.02 levus02

Egyszerűen olyan szinten lekötött mindenkit ez a film, hogy be is kellett szereznem .Tehát jöhet felőlem a szar idő és világvége, mert amíg áram van, meg tudom nézni, és élvezni tudom. Mindenki nézze meg legalább egyszer! Megéri.

2015.01.26 agnes

Izgalmas, varázslatos és kár, hogy vége ! Mindig is szerettem a Harry Potter filmeket! Eszméletlen, hogy nem csak a könyv, hanem a film is remekelt !

2017.02.24 borii

Sajnos az utolsó részhez értünk. A film az utolsó részéig megtartotta az elvárt színvonalat. Izgalma, humoros és látványos maradt. Nehezen búcsúztam tőle