89% 1900 szavazat

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2015.12.29 sepsiklaudia

Az összes HP részt imádon, soknak a szövegét is, ezerszer láttam, de azt kell, hogy mondjam a könyv nélkül nem mindent értettem volna meg belőle. Hiányolom a végéről a pálca forrasztását és még pár kisebb kiegészítő részt. Kiváló munkája a rendezőnek... Több

2016.02.05 bviki

Az egyik kedvenc részem. Akció dús, szomorú, drámai. Itt már nagyon sötét a hangulat. Nagyon jó a vége fele az a jelenet ahol végig követik az elmúlt részek kalandjait. Sajnos ez is már sírós rész, de azért van benne öröm is a végére.

2017.01.07 des.tiny59

Utolsó rész révén én is mint rajongói társaim sajnáltam, hogy véget ért a történet. Ezt is szépen megoldották ha eltekintünk a könyvben lévő eltérésektől. A sötét világ itt már ténylegesen a tetőponton van és nem is akarja azt véka alá rejteni ahogy ... Több

2015.11.01 Vivi02

A 2. rész nekem érdekesebb volt. Viccesebb is. Jó hogy a helyszínek változatosak, akár a sulin belül is. Már mondjuk itt a is kezdett erőltetnek tünni egy-két dolog.

2019.11.04 P

Az összes rész nagyszerűre sikeredett, ez sem kivétel. Drámai, vicces, izgalmas, igazából volt itt minden. Annyi problémám volt, hogy annyira sötétre sikeredett, hogy volt olyan jelenet, ahol ki se tudtam venni, hogy mi történik.

2018.01.04 Dius0520

Ez a rész egy korszak lezárása. A Harry Potter korszaknak még sokáig lesz visszhangja. Jobb befejezést álmodni sem lehetett volna. Nem vagyok egy fanatikus, de félévente tartok egy HP maraton, annyira nem lehet elfelejteni.

2016.01.15 Cirmici

Látványos effekteket használtak ami a mai világban elvárható de szerintem túlzásba nem estek. Nekem nagyon tetszett ez a rész is, mert nagyon jó a sztorija.

2016.05.07 Garadi

Elég jóra sikerült a széria befejezö része, nekem az egyik személyes kedvencem a HP filmek közül. A csata érdekes, és jól van megcsinálva, és mindenki ebben a részben nyújtja a legjobb alakítását.

2015.05.01 Mozi22

Sosem várhatjuk el, hogy egy könyvadaptációs film 100%-ig könyvhű legyen, de a Harry Potter szériákban nem csalódtam. Ha nem is volt könyhű egy- egy résznél vagy kihagytak belőle valamit én nem éreztem a film alatt. Szép munka.

2015.05.20 Sissy

Évek óta a kedvenc filmeim a Harry Potter filmek. Imádom a szereplőket. A történet utánozhatatlan! Elképesztő a grafikája. Szomorú vagyok, hogy vége a történetnek, és nem is ilyen befejezésre számítottam. Az biztos, hogy még nagymama koromban is fogom nézni ezeket a filmeket, mert annyira imádom!

2015.03.22 Vibozsofi

A Harry Potter széria tökéletes befejezése, drámai, akcióban gazdag, pörgős és nem utolsó sorban látványos. Talán a széria legjobb része.

2015.05.21 krisztike18

A hatodik – tinidráma – és a hetedik igencsak vontatott első része után egy olyan forradalmi befejezést kaptunk, ami egyszerűen elképesztő. Látványos, szórakoztató, kicsit talán viccesebb is, mint kellett volna), de véleményem szerint annyira etalonn... Több

2016.02.09 Dniel

A végére egy nagyon menő felnőtt film lett a Harry Potter filmekből, ami nem feltétlenül baj. Nagyon izgalmas és komoly filmek lettek belőle ami nekem nagyon tetszik. Minden szerethető benne. A látványvilágát meg sosem tudom megunni. És ez az egész varázsvilág meg nagyon szórakoztató!

Nagyon jó volt. Kár hogy vége :/ De legalább ez is már le van tudva. A végkifejlet meg volt :D És Tudjuk ki is megkapta ami neki járt :) Azért jöhetne még pár Harry Potter story :D