89% 1900 szavazat

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2017.09.30 koba1996

Gyakorlatilag nem is értékelhetem másképpen, mint az előző részt, mert egy és ugyanaz, két fél, melyek együtt adnak egy egész perfekt lezárást. Minden tiszteletem a készítőknek.

2015.10.16 Blindspot

Gyönyörű film, Hatalmas népszerűségnek örvend ez, nem is hiába. Nagyon látványos, akció dús film, igazi mozi élmény, szenzációs effektekkel. Nagyon tetszett a film, látványos, izgalmas és többször nézős

2015.06.20 neeta92

Nagyon szuper befejezést kapott ez a sorozat. Az előző részhez hasonlóan követték a folyamatot és nem tudtak elszúrni benne semmit. Ez hatalmas jó pont. 8 filmen keresztül varázsolt el minket ez a történet és csak örülni lehet egy ilyen csodás alkotásnak.

2015.06.16 Miss Rika

Tökéletes lett a befejezés is. Jót tett a filmnek, hogy ketté szedték és nem egyben próbálták ledarálni. Így bőven jutott idő mindenre. Egyszerűen imádtam.

2016.05.07 anita9215

Azt érzést keltette a dolog mintha a készítők se sejtették volna, hogy mit is akarnak. Merthogy én tuti hogy nem vágtam. A színészi játék teljesen rendben volt egy perc hiba nem volt, de a sztori az valami eszeveszettre sikeredett.

2015.06.19 szune40

El is érkeztünk a végéhez. Mint mindegyik film számomra ez is borzasztóan tetszett, nem volt kétséges, hogy egy csodálatos kaland végéhez értünk és tűkön ülve vártam milyen lesz. Nem csalódtam most sem.

2015.06.10 veszi.peter

A Harry Potter filmek nekem alapvetően annyira nem tetszettek, de azt kell mondjam, hogy így a végére, különösen az utolsó részre megszerettem. Az eleje még nagyon gyerekes, de a végére azért már szépen bedurvul, ég és föld a kezdetekhez képest.

2015.06.05 era93

Tökéletes befejezés lett és hát sajnáljuk, hogy máris vége a filmnek. Itt teljesedik ki a történet és innentől kezdve már a komorabb részeket sem sajnálják. Halál is van benne sajnos kedvenc szereplőkről akiket azért nagyon megsajnálunk. De nagyon kedvelhető volt mind a széria mind ez a rész is.

2015.04.19 KeriPeti

Láttam az összes Harry Potter részt. Méltó befejezése volt az egésznek. Jó volt látni, ahogy velünk együtt nőnek fel a karakterek, a színészek. Lehet szeretni, nem szeretni, de akinek bejött az 1. részt vagy akármelyik régebbi, azt gondolom ebben sem... Több

2016.08.16 Macskínó

Nekem a könyvek közül az első a harmadik és az utolsónak a második fele (kb) volt a kedvencem. Sajnos a film nem hozza teljes egészében sőt talán csak minimálisan adja vissza Rowling világát a fordulatokkal és a nyomozással, de így is kettőre kellett... Több

2015.05.06 Szeky

Az utolsó Harry Potter rész méltó befejezése a sorozatnak. Minden a helyére kerül, kellőképpen akciódús és pörgős jelenetek vannak benne. A 2001-ben még bukdácsoló kisgyerekekből felnőtt ember lett. A történet és J.K. Rowling által megalkotott világ ... Több

2015.12.29 Luxury

Olyan sokáig húzták vonták az egész filmet, hogy mire megjelent ez az új rész, nagyjából elfelejtettem, hogy mi, hogy történt a filmben. Egyébként bámulatos alkotás, hogy azonosul a film a könyvvel, és nem kímélik a legfőbb karakterek halálát sem.

Nagyon,kár hogy nem folytatódik,tovább,csodálatos rész volt.,a Rocfort ostroma volt a legjobb az egészben,bár nagyon sok fontos csata jelenetet kihagytak,szerintem,de ettől eltekintve nagyszerű.

2016.01.01 Niki19

Én nagyon örültem, hogy végre befejezték a sorozatot. Nekem nem annyira tetszett. A végére kicsit erőltetettre sikerült. Bár így is jobb lett a film, mint a könyv.