89% 1900 szavazat

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2017.03.12 NorbiP

Az Azkabani fogoly mellett a legjobb rész szerintem. A látványt a sok akcióban ki kell emelnem. Méltó befejezése a szériának. A legvége kifejezetten kellemesre sikeredett.

2017.12.31 authorgirlll

A lezárás végképp nem nyerte el a tetszésem. Az eddigi hét rész csak felvezetése volt egy röpke nagyon rövid csatának aminek ki lehet számítani ki lett a győztese.

2016.04.27 ereln

Ennél rosszabb lezárást el se tudtam volna képzelni, azért sokkal többre számítottam, nagyon letaglózott amikor a moziba néztem, csalódott voltam és vagyok is, ezt nem így kellett volna megcsinálni, de ettől függetlenül ez is egy remek darab lett.

2018.02.04 Mithrel

Arra számítottam, hogy kicsit erőltetett lesz a film, de szerencsére nem így lett. Jó hosszú lett, ennek ellenére nem unalmas, és sajnos nem is annyira könyv hű, mint az előző részek.  De persze nem lenne jó az sem, ha egy egész órán át Dumbledore ... Több

2015.07.26 one1970

Harry és Voldemort harca lehetett volna hosszabb... Meg valahogy nem ezt a befejezést vártam, hogy megreped a pálcája és ennyi... A végén pedig Harry fura volt az apai szerepben... Valahogy nekem az nem jött át, nem volt hiteles alakítás, meg a kinéz... Több

2017.06.01 szkodvig

Remek kis lezárása a sorozatnak. Nagyon szeretem ezt a részt is,mint általában a többit is. Jók a csavarok benne és kellő drámával van megfűszerezve,remek kis fantasy.

2016.02.09 norbi0102

Éppen hogy elmegy egynek ez a kategória nagy nehezen. Épp ha más nem ugrik eszembe, akkor megfelelő lehet, de máskülönben biztos nem nyúlnék hozzá. Egynek megtette. Ajánlom.

2015.06.23 padfoot8925

Az utolsó pillanatig fenntartotta az érdeklődést a film. Sokan vártuk már ezt a pillanatot aztán az ember rájön, hogy mégse várta hisz ezzel vége az egésznek ami azt jelenti, hogy nincs több visszatérés Roxfortba. Nagyon szerettem a filmeket és még s... Több

2018.08.13 koricapito

Talán az egyetlen olyan rész, amelyik okkal ilyen hosszú. Jó lezárása a sorozatnak.

2015.07.14 prongs2001

Nekem nagyon tetszett ez a film. Erre azt lehet mondani, hogy kihagyhatatlan, mert egy csodálatos élménytől fosztod meg magad, ha bele se nézel. Szerintem igazán szórakoztató.

2015.04.25 adibandii

Én nagyon szomorú voltam hogy befejezték a filmsorozatot.Mindegyik részét imádtam.Izgalmas és akciódus film,Daniel Radcliffe,Rupert Grint és Emma Wattson pedig felejthetetlent alakítottak.J.K.Rowling pedig remélem soha nem fogja megbánni,hogy megirta.

2016.09.27 Zoe091

Nagyon tetszett a film. Látványos volt és izgalmas. Nagyon várom a folytatást, remélem lesz! Az egyedüli olyan film sorozat, ami hosszú, de végig leköti az embert.

2015.06.15 fancsi094

Olyan érzésem volt végig, mintha a színészek játéka nem is lenne fontos, és ez még számtalan másik részletről is lemondható. Egész egyszerűen le akarták darálni a sorozatot, nehogy a főszereplők kinőjenek a szerepükből, viszont az összecsapott munkát meg ugye könnyű kiszúrni.

2017.10.01 Bibabac

Izgalmas, érdekes, de messze ne éri el azt a szintet, amit a könyv nyújtott. Sokkal több lehetőség lett volna, főleg, hogy ketté is szedték a történetet, de nem éltek vele. Sajnálatos. A háború viszont nagyon látványos és izgalmas.