89% 1900 szavazat

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2017.11.04 Bazzzsi

A sorozat legdrámaibb része lett. Eléggé felkavaró és itt már tényleg felnőttek a gyerekek. Látványra elég jó és maszkok is zseniálisra sikeredtek.

2018.07.26 Norbi

Sajnálattal vettem tudomást, hogy immár vége a Harry Potter szériának. Szerencsémre tökéletes befejezést kaptam, igaz megváltozott kicsit az egész film atmoszférája, de hát a valóéletben is vannak rosszabb/jobb napok.

2015.02.26 andor50

Nagyon jó kis filmsorozat és könyvsorozat is. Én nagyon szerettem, hiszen a karakterekkel együtt nőttünk fel. Az utolsó részben lett egy-két érdekesebb mozzanat amit nem úgy csináltam volna, de egyébként tetszett. Főleg a csata jelenet volt nagyon állat.

2019.03.22 Timcsi

Már egy picit vártam a befejezést, mert már sok volt HP nekem. Kicsit elhúzták a dolgokat.

2018.08.23 kevelin

nagyon szomorú voltam hogy vége lett a szériának, szerintem még vagy 5 filmet el tudtam volna nézegetni :D (bár akkor nem tudnm 24 óra alatt végigznézni alvás nélkül az összeset) nem mutatom be a filmet aki szereti szereti aki nem annak meg ugysem le... Több

2018.07.22 felicity

Nagyon sajnálom, hogy ennek a Zseniális sorozatnak vég lett. :'(

2017.04.18 bgnz367

A befejező rész nem hagyott űrt maga után. Az kétségtelen, hogy egy hatalmas kaland és egy korszak zárult le a film végével de bármikor újra nézném és fogom is. Az én gyerekeim is ezen nőjjenek fel mert hatalmas csoda ez.

2019.01.04 szabomarc

Szerintem jó lezárása lett a sorozatnak, bár nem értem mi indokolta a bevétel növelésén kívül az utolsó rész ketté szedését. Ehhez képest így is sokat változatattak a történeten és ki is maradt sok minden, de összességében élvezhető, jó film lett.

2016.05.06 hell.l

Méltó lezárása lett ez a filmeknek. Jól megoldották a felvezetést az előző részben és így ez a rész lett az egyik legjobb. Bár Harry Potter és Voldemort összecsapása szerintem is lehetett volna valamivel nagyobb volumenű is.

2016.12.30 trixxy

Méltó befejezése a sorozatnak, izgalmas, pörgős, cselekménydús. Kicsit vicces volt mondjuk látni a végén a felnőtt önmagukat, de azonkívül imádtam minden fordulatot, sajnálom, hogy vége van, néztem volna még tovább is.

2020.08.29 sammy88

Méltó befejezés

A Halál ereklyéi első részrére ami egész jól sikerült ezt sikerült megtoldani egy letargikus hangulattal. Úgy volt nyomasztó, hogy igazából nem bántam. Tényleg itt a vége, minden értelemben. A zenék igazán szívbe markolóak és míg Dumbledore halálát nem sírtam végig a filmen - könyv olvasáskor persze volt bömbölés - addig ez a film a Potterek közül megríkatott. Amikor megjelennek a Tiltott Rengetegben a szülők és a többiek hát ott folytak a könnyeim rendesen. A rejtett utalások a korábbi filmekre (pókok, dementorok, óriások megjelenése) az nagyon tetszett viszont picit csalódott vagyok, hogy nem a Nagyteremben köröztek Harryék hanem a kastélyban repkedve. Az a döntés is fura amiért Bellatrix és Voldemort is "elpárolog" és nem marad meg földi maradványuk, hisz ha az előző részben Dobbyt lehetett mutatni, illetve ha ebben a részben Piton, Fred, Lupin és Tonx hullái ott figyelnek akkor a két gonosz miért vált elszálló hamuvá? Nekem ez nem jött be, de biztos van erre valami magyarázat. Amitől az összes hajam majd kitéptem, amikor Harry eltöri a plcát a végén.. hát ez az agyament dolgot is ki a jó ég találta ki?Na sebaj,azért jó kis befejezés volt.

2016.09.05 sipiarpi

Vége a történetnek. Mindenkinek választani kell és eldönteni, kihez csatlakozik. Ötletes, hogy Harry az egyik horcrux.

2020.11.22 Félix

Akció, dráma, fantasy, misztéria. Nem kell több semmi.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

A filmről annyit, hogy azt én picit hiányoltam, hogy nincs kihangsúlyozva benne, hogy Harry-nél ott van mind a 3 ereklyéje a halálnak...elvégre ez a címe, nem? Hogy a Halál ereklyéi...ehhez képest végig csak a pálca nyomult, a holtakat feltámasztó kő... Több