Ház a tónál

The Lake House

2017.01.14 valery

A ház a tónál az a kategória, amiben nem találok negatívumot, vagy éppen amatőrizmust. Minden jelenete és a színészi játék is kitűnő. Rendezése kiváló. A történet nehezen kiszámítható, ezért válik annyira izgalmassá.

2016.12.25 fazekasanett92

A címe keltette fel az érdeklődésemet, és nem csalódtam a filmben. Nehéz a műfaját meghatározni, érdekes, izgalmas, kicsit elvont és egyedi stílusú. Érdemes többször is megnézni, mert sok mögöttes mondanivalója van!

2016.06.27 portal91

Elég érzelgős romantikus film, engem végig lekötött és több helyen is meglepetést okoztak az írók-rendezők. Nagyon tetszik a film, ajánlom mindenkinek megtekintésre.

2015.08.16 doffy_joka

Egyszer megnézhető a film, de nekem óriási csalódás volt. Ritka ratyi film. Azt se tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Az alap ötlet még talán nem is lett volna túl rossz. De ez a színészi játék, nagyon nem tetszett.

2015.03.19 mimi

Nem vagyok, nagy romantikus filmrajongó, de ez kifejezetten tetszett. Sandra Bullock és Keanu Reeves is nagyon kellemesen meglepett. Érzelmes, de nem csöpögős, jó film!

2017.10.21 veresszsoltika

Szokatlan , elvont hangulatú, rejtélyes történet. A feszültség a levegőben van mindvégig. Lekötött nagyon és nagyon tetszett a végkifejlet. Érdemes megnézni.

2017.09.30 koba1996

Szerintem jó film lett. A koncepció érdekes, a világ is, maga az elképzelése, és bár sosem derül ki, mi alapozta meg ezt a különös kapcsolatot kettejük közt, de talán nem is hiányoltam. Szép, ahogy van.

2016.11.07 Manfred

Elvont, érdekes és különleges hangulatú film szakmailag profi színészekkel, akik jól és hitelesen alakítanak. Magával ragadó, érdekes és izgalmas, érzelmileg is megfogó.

2017.11.27 Imlah

Megfogó, érdekes történet. Dráma kategóriában átlag feletti. A színészek alakítása hiteles. Magával ragadó, igazi dráma, jól összerakott film. Érdemes megnézni!

2016.07.20 K.bogi

Az egyik legjobb régi romantikus vígjáték az életemben. Nagy rajongótáborral rendelkezik, nem véletlenül. Mindig hiányozni fog az az érzés ami hatalmába kerített a nézése folyamán. Mindig jó emlék lesz ha újranézem majd. Ajánlom nyugodt lélekkel mindenkinek.

2015.06.14 pindurcat

Érdekfeszítő időutazás, amely néha átmegy melankolikus hangulatba, mégis szórakoztató és leköti a figyelmet. Sandra Bullock -tól legalább ennyit vártam. Jól felépített történet.

2015.08.27 Norcsi59

Keverednek benne a mufajok de ettől csak eredetibb lesz a film. Jó színész páros választás, Meggyőzően hitelesen alakítanak benne. Műfajában átlag feletti film én ajánlom.

2016.11.22 csocsicsoda

Tényleg zseniális a film. Nincsenek rá szavak, pedig maga a történet nem bonyolult, csak nem egy idősíkban folynak az események.

2018.07.25 kisssjanka

Nem véletlen a Ház a tónál hajdani mozi sikere. Keanu Reeves és Sandra Bullock párosa tökéletesen alakít. Nagyon izgalmas, szórakoztató, elgondolkodtató film.