Hold

Moon

2019.01.14 szabomarc

Érdekes alacsony költségvetésű, egyszereplős dráma. Nem hittem, hogy ilyen kis térváltozással, illetve lényegében egyetlen szereplővel is le tud majd kötni, de sikerült, jó lett.

2019.12.21 pacific22

ez mi?

Na ezt nem tudtam végig nézni, pedig ez nagyon ritka nálam! Nem tudom indokolni se, de szerintem UNALMAS! Miért van egyedül, 3 évet? Az ürben az ISS-en előírás a minimum 3 fős legénység. Nem csoda hogy begolyózott! Borzasztó...

2016.09.06 sipiarpi

Ez jó volt. Nem volt nagy cselekmény és látvány csak épp annyi amennyire szükség volt. A közepénél lehet sejteni, hogy voltaképpen mi történt. És mi az oka a látszólag megmagyarázhatatlan dolgoknak. Ajánlom.

2016.04.22 Loborg

Az egyik legtutibb sci-fi alkotás, és egyedülálló az egyszereplős filmek között is (lényegében egyszereplős kamaradrámával van dolgunk- amiken egyébként is nagyon szeretek), nyomasztó a hangulata és rejtélyes a története.

2015.10.24 Ragemarci

A mára már kultnak számító klasszikus sci-fi történettel dolgozó remek, zseniális zenei aláfestéssel.

2020.06.29 Róbert Molnár

Ötletes film, melynek elég bizarr, lelombozó a hangulata. Érdekes a sztori, bár utólag olyan érzése van az embernek, hogy ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni. Viszont merem ajánlani, mert látatlanban tényleg leköti az ember figyelmét, hogy vajon, hogyan zárul a történet.

2015.07.11 moony5972

Hát ez valahogy nem jött össze. Jó is lehetett volna, de sajnos nem lett az. Egyszer megnézhető, de nem dobja el az agyát az ember tőle sajnos. Valahogy túl unalmasra sikeredett a történet.

2015.05.18 a.edit63

A történet egyedi, különleges és van benne kellő csavar. Sam Rockwell nagyon jól játszik, Gerty hangja nagyon tetszett. Viszont a film kissé lassú volt, kissé vontatott...

2016.06.11 Mulds

Ez a film nagyon kezdő eresztés lett. Nem szívesen ajánlgatnám senkinek. Még akkor sem ha a többség kedveli. Szerintem semmirevaló történetszála van és nem túl kiemelkedők a karakterek sem.

2015.10.21 Blindspot

Ez a film nem ütötte meg azt a mércét, amit vártam. Elég is volt belőle annyi amennyit láthattunk még azt is rossz volt végig nézni, de ha már belekezdtem gondoltam adok egy esélyt neki. Hát sajnos kár volt.

2015.06.16 Miss Rika

Nos igen ez egy olyan film ami eltér a megszokottól, érdekes egy hangulata van ami kissé komor de tetszetős. A csavaros rész pedig külön imádnivaló hisz az ilyen dobja fel az egész filmet.

2015.05.25 Enccso

Nem egy szokványos Hollywood-i film, és ez érződött is. Remek hangulatú, nyomasztó sztori, ez az amit én klasszikus sci-finek tartok. Meg kell nézni időként!

2015.10.30 krysn95

Félelmet jó scifi. Mivel imádom Sam Rockwellt, nálam jo helyről indult az egész, de nem csalódtam. Egyedül a melankólia volt nekem kicsit sok. Jót tesz a filmnek az alcsonyabb költségvetés. Megéri ha kedveled a műfajt.

2015.11.18 Regi82

Elsőnek megemlítem,hogy túlságosan nyomasztó és a lehangoló a film hangulata. Annak ellenére,hogy nem ez mozgalmas film le tudja kötni a figyelmet. A klónozás sok kérdést vet fel mindig is a való életben is.