Igazából szerelem

Love Actually

2017.02.18 tilino

Humoros jelenetekkel, beszólásokkal tarkított, igényes, figyelmet lekötő dráma, izgalmas, hiteles karakterekkel, miliővel. Szép, érdekes történet, vannak felejthetetlen jelenetei.

2015.08.24 Norcsi59

Egy túlromantikázott végtelenül unalmas amerikai romantikus vígjáték. Csak annak ajánlom aki nagyon szereti a Csöpögős elcsépelt romantikát. Nekem túl sok volt.

2016.08.23 beus1987

Igazából romantikus film. Kedves kis történeteket mos össze, mindenki megtalálhatja benne a kedvencet.

2015.11.18 Regi82

Imádom! Kb. 4 éve láttam először és azóta minden éven megnézem főleg Karácsony előtt. Igazi romantikus hangulata van a filmnek. Szeretem a színészeket is. Tetszett,hogy több szerelmes pár története is bele bele pillanthattunk.

2016.10.26 malnaturmix

Tavaly karácsonykor kihagytam, úgyhogy indén mindenképp megnézem. Helyes ez a kis történetes vonalvezetés, igaz romantikus bomba.

2015.10.20 J.Fatime

Nagyon szeretem ezt a filmet,teli van jó és ismert színészekkel. Akárhányszor leadják a tévében, mindig megnézem, karácsonykor pedig szinte kötelező program. Viszonylag egyszerű a történet, de a szereplők nagyon szerethetőek és szeretetből nincs hiány. Más nem is kell egy romantikus filmhez.

2015.06.30 bigi

Tipikus kőkemény romantika. Igényes, nagyon aranyos, de mégsem a giccstől csöpögős film. Tetszett az elejétől a végéig.A szerelmes jelenetek közül a kedvencem a "without hope or agenta" rész volt.

2016.04.13 Panda

A zenéje jó a filmnek de egyébként egy túl csöpögős, nyálas film, ami nem sokmindenről szól. A szerelmet mint fogalmat sem reálisan mutatja be, nem tetszik, hogy nagyon életszerűtlen.

2015.02.08 Manyi

Lájtos, kicsit talán túl romantikus film. Aki izgalomra, pörgős eseményekre vágyik, ne nézze meg, romantika kedvelőinek kötelező!

2015.10.18 Alexa

Számomra alapmű, mind a romantikus, mind a karácsonyi kategóriában. Sok pici film egy nagyba gyúrva és a végén a történetszálak összefonódnak. Pont annyira romantikus, amennyire lennie kell, és pont annyira karácsonyi, hogy nem kapjak cukorbajt a csöpögősségétől.

2016.05.08 Cordelia Bennett

Akárhányszor megnézem, nem fogom megunni, az biztos! Igaz, hogy romantikus, meg sokszereplős, de a britek pontosan tudják a MÉRTÉKET, ezért nem lesz giccs. Martin Freeman egyszer megkapta a kérdést: karácsonykor Karácsonyi ének vagy Igazából szerelem... Több

2015.10.31 dubzsu

Jól összerakott film, izgalmasan bonyodalmas. Egy varázslatos világba csöppenünk, és ez az alap atmoszféra megteremti a film jó hangulatát és kikapcsolja a nézőt.

2015.07.27 Bekmeli

Túlságosan csöpögős, nyálas a film. Aki nagyon-nagyon bírja a romantikát , a melankólikus filmeket, az nézze meg, de egyébként túl sok. Emiatt nem tetszett, pedig a szereplőválogatás jó.

2016.02.06 pqrs

Remek szórakozás, kiváló színészek és feledhetetlen poénok. A több szálon futó történet érdekes, az ember alig várja, hogy visszatérjenek a kedvenc szálához, ám közben a többit is örömmel nézi.