Jupiter holdja

Jupiter holdja

Kultúrpart.hu
2017/06/07

Értékelés: 6.5/10
É, én is repülni szeretnék!
Igen, igen! Tátott szájjal néztem, ahogy Mundruczó Kornél Cannes-ban bemutatott új filmjében Jéger Zsombor levitál. Ám a Jupiter holdjától katarzist vártam, az meg csak nem akart felhúzni magához. Több

Movieaddicts.hu
2017/06/07

Értékelés: 6.5/10
A konklúzióhoz érve nem is tudnám véka alá rejteni, hogy számomra csalódás volt a Jupiter holdja, hiába próbáltam minden porcikámmal megszeretni. A technikai bravúrok, az érdekes koncepció és a sok egyéb kisebb-nagyobb pozitívum sem igazán tudott kárpótolni a gyakorta unalomba fulladó cselekményért, és a felszínt kapargató, konklúziómentes témamegközelítésért. 6,5/10 Több

Vox.hu
2017/06/09

Rendkívül látványos, ám ugyanakkor mégis ízig-vérig szerzői filmmel tért vissza Mundruczó Kornél. Első pillantásra politikai metafora a Jupiter holdja, de valójában egy szürreális megváltástörténet bontakozik ki belőle. 80/100 Több

Smoking Barrels
2017/06/18

Jupiter holdja végeredményben mégsem olyan filmkatasztrófa, mint a Fehér isten. Egyrészt a jobban kivilágló klisék egyben lényegesen több tartást is adnak neki: ha nem is mesél jól, legalább érezhetően van mit elmesélnie. 5/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!