Kingsman: Az Aranykör

Kingsman: The Golden Circle

Movieaddicts.hu

Értékelés: 6.5/10
Kingsman: Az aranykör
Azért talán nincs veszve minden. A Kingsman: Az Aranykör így is szórakoztató, véres és humoros, néha elgondolkodtató és fityiszt mutató, vagyis nézhető. Akinek az első rész tetszett, annak alighanem ez is fog, még ha kicsit csalódott is lesz. Több

Vox.hu

Kingsman - Az Aranykör
Szívesen részt vettünk volna Matthew Vaughn valamelyik kingsmanes brainstormingján: tudván, milyen ötletek kerültek bele a filmbe, vajon milyenek lehettek azok, amiket elvetettek? Mindenesetre nem kevés gógyira van szükség ahhoz, hogy valami egyszerre legyen ennyire beteg és cool. Több

Smoking Barrels

Kingsman: Az aranykör
Ugyan felsoroltam az imént néhány negatívumot is, de összességében nézve annyira elégedett voltam a végeredménnyel, hogy egyelőre számomra ez az év filmje. Még mindig stílusos, még mindig laza, még mindig pörgős, és amíg ez a nagyszerű stáb együtt tud dolgozni, addig én vevő leszek akármelyik Kingsman-mozira. Több

Csokiduda
2018/04/20

Értékelés: 6.3/10
Aranynak arany, de már nem annyira mint az előd
Tipikusan az a film, ahol az első részt közel sem sikerült felülmúlni. Ettől függetlenül jó kis film, csak visszaesés mégis. Ha egy moziba menést nem is ér meg, egy estés szórakozásnak jó a kanapén - "ha már kijött képernyőre". Az aranyérnél biztos jobb! Elnézést az ócska szójátékért... Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!