Kis csávó

Littleman

2018.09.27 thejoker

A Wayans tesók egyik legjobb alakítása, jó kis alapsztorija van, elképesztő poénok vannak benne, végig nevetem az egész filmet akárhányszor megnézem. Egyik nagy kedvencem, bármennyiszer megtudnám nézni mert belőlük sosem elég. Nagyon jó kikapcsolódás... Több

2017.08.17 mamiéstöti2

A Wayans fivérek egyik legjobb alkotása. Egyébként is kedvelem a humorukat, de találó a törpe létből kialakított bűnöző karakter, holott nem először láthatunk ilyet.

2017.08.04 Orosz István

Nagyon nagy vígjáték, nagy kedvencem lett. Már maga az alap történet is megfogott, hát amikor még elkezdődött az eleje és már akkor érkeztek a poén áradatok.

2016.10.22 vivikejencikelara

Az unokatestvérem miatt sokszor meg kellett nézzem, aztán a végén én is függő lettem! Nagyon vicces, humoros sztori. A börtönös jelenet a legelején nagyon tetszik. Jó kis családi vígjáték az egész család szórakoztatására.

2016.09.03 szisziszabo

Jó kis film. Vicces és eredeti. A színészek ügyesek, és nagyon viccesek.

2017.02.03 lakilúk

Fuh, hát ez a film valami iszonyatosan rossz, nem is tudom körbeírni. Egyszerűen: ne nézzétek meg!

2017.04.13 Alphik

Nagyon prosztó humora van, nem is tudom volt-e pillanat, hogy egyáltalán elmosolyodtam. Próbálkozott a film néhány "megindítónak" címkézett jelenettel, de az is csak gagyira sikerült. Szinte értékelhetetlen.