Még zöldebb a szomszéd nője

Grumpier Old Men

2023.09.03 Gamehun638

Nagyon ritka a jó és minőségi vígjáték. Ami nem roskadozik a fingós-sz*rós-hányós viccektől. Minden karakter szerethető. Jók a poénok. Minden működik, ahogyan annak lennie kell. Soha nem fogják ezeket a filmeket megugrani, vagy egyáltalán megközelíteni. Tipikus, ünnepekre szánt mozifilm, amit bármikor meglehet nézni.

2020.12.26 Artemisia

a nap véleménye

Folytatódik a kaland

John Gustafson és Max Goldman kalandjai tovább folytatódnak, a nagy előd folytatásában a folyton civakodó szomszédok további életébe nyerhetünk betekintést. John és Ariel esküvője után minden visszatér a régi kerékvágásba Washababan, sőt Melanie és ... Teljes kritika

2019.06.17 Thibo84

Nem csalódtam a folytatásban sem. Ezt is már megszámlálhatatlanul sokszor láttam, de nem unom. A régi arcok visszatérnek, akikhez újak csatlakoznak. Remek kikapcsolódás ez az alkotás is.

2018.12.24 indingo

Az elsőhöz hasonlóan nagyon szívmelengető alkotás, remek beszólásokkal. A dalokat is ki kell emelni.

2019.03.13 Puncs

Aranyköpésekkel teli, megunhatatlan vígjáték. Tele van jó poénokkal, amiken tényleg lehet röhögni. Az apus ebben is, ahogy az első részben, viszi a prímet, de a többiek poénjai is ütnek. Nem esett abba a hibába a film, hogy gyengébb lett az előzőnél.... Több

A két öreg, akik zsenik voltak, és itt is csillognak, sőt ragyognak ebben a szerethető családi vígjátékban. Ütős poénok kellően elhelyezve, egy aranyos kisvárosi, tipikusan amerikai történet, egy nő, aki mindezt megkavarja, rengeteg félreértés, és mé... Több

2018.05.14 HE7EDIK

A két legenda legjobb filmje. Több a humor, mint az elsőben és közel sem annyira komor, mint az volt néha. Plusz zseniális húzás volt beletenni a már nagymama korban is szívdöglesztő Sophia Lorent, ahogy húzták egymást Matthau-val, felejthetetlen: - Fakofferes. - Dzsungelnyuszi! Örökzöld klasszikus.

2021.02.07 Érdeklődő

Lehet még fokozni

Az első rész méltó folytatásaként ismételten könnyfakasztóan kacagtató ez az alkotás is. A két főszereplő folytatja egymás bosszantását, úgy, hogy egyébként nem tudnának meglenni a másik nélkül. A képbe becsatlakozik Sophia Loren, aki tovább emeli a film értékét. Óriásira sikeredett ez a rész is. Megemelem a kalapomat a készítők előtt.

2019.09.25 ZeroHero

Minden idok egyik legjobb filmje. Eletszagu, igazi, tokeletesnel tokeletesebb szineszi alakitasok, kedves, kacagtato humor, szep tajak, a korosztalyt leginkabb erdeklo kerdesek es szituaciok ugy eloadva, hogy mindenkit erdekeljen a valasz... Barmikor, barhanyszor ujranezheto, kotelezo darab.

2019.05.19 Ms. Akárki

Méltó folytatása az első résznek. Örültem, hogy ebben a részben végre Max is nagy nehezen de talált párt egy vörös kis démon személyében. Öröm volt nézni ahogy készülődik a randira. Rendkívül humoros és romantikus film a sajátságos stílusában.

2017.10.21 kevelin

Én nagyon szerettem. Az egyik legjobb vígjáték amit valaha láttam :D eredeti poénok, jó színészek, tökéletes folytatás

2017.04.14 TribeBubu

Így kell folytatni egy filmet. Ugyanolyan jó humora van, mint az elsőnek és a sztori is majdnem annyira el lett találva.

2017.08.30 Deku

Kész káosz volt ez a film és nem tudtam, hogy mi merre van. Nem tetszik, hogy így alakult. A történet nekem tetszett de a színészek eléggé két dimenziós karakterek lettek. Nem tetszett.

2017.03.09 Hedy0809

Tökéletes folytatása az elsőnek. Poénok, vicces helyzetek,egymás húzása. Akinek tetszett az első rész,annak kötelező! :)