Éjjeli féreg

Nightcrawler

2018.11.29 harnas1207

Nagyon hatásos film. Bár nem attól, hogy bemutatja a híradók közönségcsábító aljas módszerét, hanem attól, hogy felépít egy igazi undorító antifőhőst. Ez az ember minden tekintetben visszataszító, és a visszataszító világban tökéletesen megtalálja a ... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Végre Jake Gyllenhaal nem egy kedves, jó lelkű karaktert alakított, hanem egy igazi mocskot. Az alakítása magával ragadó volt és a történet is újszerű volt.

2016.05.08 TomÁcs

Sokáig húztam, halasztottam mielőtt megnéztem, de egy nagyon értékes film egy végtelenül mocskos világról, amelyben élünk. Jake Gyllenhaal remekül hozta a karaktert.

2015.05.15 hsanya182

JAKE GYLLENHAAL hatalmas szinészi alakításért ajánlom a megnézését. :) Amúgy a film a társadalmunk negatív árnyoldalát tükrözi, undorító felfelé törekvő emberről szól, aki a karrierje érdekében áttapos emberi életeken is. Lenyűgöző dermesztő feszülts... Több

2016.05.18 VvV

Piszkos jó film volt és a hangsúly a piszkoson van. Van egy különleges hangulata és egy kegyetlen világról szól.

2017.07.23 Lonka

Egy nagyon mocskos világot mutat be a film eléggé őszintén, ahol a hatalomért és az elismerésért bármire képes az ember. JG játéka is említésre méltó.

2015.09.07 MKristijan

Egyedi sztori, ilyen szintű színészi játékot ritkán látni, rá sem ismertem a korábbi filmjeihez képest. Magasra tette a mércét. Határozottan ajánlom mindenkinek aki valami újra vágyik.

2015.06.09 Dodi

Nekem a mondanivalója tetszik. Ma már csak akkor leszel sikeres, gazdag hogyha másokat semmibe veszed. Ilyen beteg lett a világ. A főszereplő nagyon jól eljátszotta a szerepét, átélte. Azt hiszem egy elég jó filmet csináltak a fiúk..

2016.09.28 Greeta

Az egész filmből áramlik a mocsok, ami nekem nagyon tetszett. Nem egy szokványos sztori.

2019.04.23 petraszab

Jake Gyllenhaal nem az az arc, aki negatív karaktert játszik, mégis nagyon jól állt neki. A film története kellően mocskos és izgalmas.

2015.02.11 Milanman

Jake Gyllenhaal megborzongatóan és sokkolóan jó ebben a hálás, de ugyanakkor rendkívül unszimpatikus szerepben. Dan Gilroy filmje pedig egy csodálatosan ijesztő tabló az emberi lélek sötét mélységeiről, a találékonyságról, valamint a médiának az embe... Több

2015.10.07 TribeBubu

Jó kis film, de szerintem egy kicsit túl van értékelve. Nagyon tetszett a rendezés, a színészi játék, a zene (bár időnként volt olyan dallam, amit nem éreztem odaillőnek, pedig James Newton Howard nagy kedvencem), díszletek, látvány, stb. De egy hián... Több

2016.12.28 Gigi

Nem lenne rossz, de sajnos Jake Gyllenhaal stílusa valahogy még mindig távol áll tőlem, és ezen ez a film sem változtatott. A történet egyébként jó, alapvetően érdemes megnézni.

2020.10.16 Annuska

Jake Gyllenhaal mindig pozitív szerepeket játszott, eddig, de ez a könyörtelen alak, akit semmi és senki sem érdekel remekül állt neki. A története nagyon tetszett.