Párterápia

Date Night

2019.05.26 Ms. Akárki

Tipikusan egyszernézős film, melynek ha az előzetesét véletlenül megnézzük, akkor a filmet már nincs értelme, mert az összes kulcsmozzanatot ellőtték benne sajnos. A színészek nagyon kűzdöttek, hogy megmentsék ez a semmilyen történetet, de ez sajnos kevésnek bizonyult.

2018.01.01 indingo

Helyenként egész vicces kis film. Az egész egy kis félreértésből indul ki, aminek kimenetelére a legrosszabb álmaikban sem gondolt a párocska. Egynek jó.

2016.10.18 lolita13

viccesebb fimre számítottam és nem igazán volt az, sőt néha már unalmassá vált. De maga történet az tetszett.

2015.02.01 Bizsu82

Élettel teli igazi jó vígjáték. Nagyon tetszett ahogy a végén mindenki a bulis oldalra pályázott :-) vicces, pörgős, jókedvre derít. Érdemes megnézni

2015.05.27 zsanett0820

Számomra ez a film nem csak az elején volt unalmas, hanem akkor is, amikor akciódúsabb jelenetekre váltott. Úgy vett el másfél órát az életemből, hogy végig közönyös arccal bámultam a képernyőt, akár hangyafocit is nézhettem volna helyette. Pedig sze... Több

2015.02.11 pillacica7

Élvezhető komédia a történteken, és a párbeszédek többségén is remekül lehet szórakozni. Az eleje kicsit unalmasan indult, de a végére feljött. Egyszer megnézhető.

2015.06.05 JamesBont

Meglehetősen unalmasan indul a film, de aztán amikor beindul, akkor rendesen felpörögnek az események. Megfelelő arányban van benne humor és akció is, bár az akciójelenetek nem igazán színvonalasak, és a poénok egy része is erőtlen. A film ezzel együtt is képes megütni azt, amit egy középszerű vígjátéktól elvárhatunk.

Vérmesék
Macska-jaj
1998
Hol nézheted: Mozi,TV

2015.01.29 Penge

Könnyű jobb komédiát találni attól, ami a hollywoodi filmgyárból került ki. Ez amolyan közepes, amit egy kis akcióval igyekeznek feldobni. Legalább van cselekmény és van egy kis izgalom. Sajnos ennek ellenére sem képes az átlag fölé emelkedni. Láttunk már ilyet, túl sokat is.