Ponyvaregény

Pulp Fiction

2015.02.19 Bakonúr

Bikahuna burger. Nagyon jó film, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.02.09 tomithebrave

Quentin Taranino, szerintem ez mindent leír :D. Zseniális alkotás, nem tudom megunni. Igazi kultikus film remek sztorival és történetvezetéssel, a humora pedig óriási!

2015.02.10 nextprod

mindig jókat nevetek rajta csak ajánlani tudom mindenkinek,ha egy igazán jó kis vígjátékot szeretne nézni

2015.04.28 fruzsinator

Talán az ismerőseim között én vagyok az egyetlen aki nem értékeli ezt a filmet.Nekem nem tetszett, a poénokra felfigyeltem de nem nevettem rajtuk :(

2019.05.31 Jopofa40

Vannak jobb filmjei is

Unalmas, csapkodó összevisszaság. A sztori sem jó, az alakítások is eléggé vegyesek.Szeretem Tarantino filmjeit, de ez nagyon nem jött be.

2015.01.26 szszisz

Alapmű. A fanyar és sokszor abszurd humor, a váratlan helyzetek, a szókimondás, az egész Tarantino életérzés, egyszerűen jó. :) A zenéjét pedig főleg nem lehet nem szeretni, megmozgat mindenkit.

2019.01.16 bori_kenesei

Háromszori újranézés után sem lehet megunni. Egyedi akciójelenetek vannak benne és a humora is jó. Alapfilm.

2015.02.19 robee007

A napokban néztem meg. Megunhatatlan, kötelező darab!

2016.10.29 ktnkr

Tarantino ezzel a remek történettel hivatalosan is bebizonyította, hogy minden idők egyik legnagyobb író/rendezőjéről van szó. A híressé vált monológok, a nagyszerű színészek mind lekötik a nézőt és soha nem válik vontatottá. Az egésznek a tetejében ... Több

2015.02.02 Belu75

Életem egyik legváltozatosabban érzett filmje..Klasszikus, meghatározó. Első nekifutásra nem tudtam végignézni, és nem értettem mit "ettek" rajta mások. Majd egy kis idő múlva újra láttam, illetve akkor láttam és értettem meg igazán! És rájöttem: imá... Több