Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Power Rangers

(Power Rangers)
Power Rangers

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Jason, Kimberly, Bill, Trini és Zack, öt átlagos tinédzser, akiket hétköznapi dolgok foglalkoztatnak. Alig ismerik egymást, ám a sorsuk végzetszerűen összefonódik. Egy nap tiltott területre tévednek, ahol különleges erővel rendelkező érmékre bukkannak. Olyan természetfeletti képességekre tesznek szert, amiről álmodni sem mertek: egyik pillanatról a másikra szuperhősökké válnak.
Miközben az öt fiatal harcos mentoruk, Zordon (Bryan Cranston) segítségével azt tanulja, hogyan tartsa kordában a bennük lakozó erőt, a végtelenül kegyetlen Rita Repulsa (Elizabeth Banks) csatlósaival feltűnik a színen: el akarják pusztítani Angel Grove városát.  A srácoknak össze kell fogniuk, hogy mint a Power Rangers légiója, együtt nézzenek szembe a világuralomra törő gonosz hatalommal.  (Freeman Film)

2017. 04. 06. 10:30

Emlékszem még annó a Fox Kids-en ment egy gagyi élőszereplős sorozat Power Rangers címmel. A technikai megoldásai kb. Barátok közt színvonalon zajlott, de az alapötleten látszott, hogy van benne jövő: különböző színben harcoló fiatal srácok, akiknek egyedi járgányaik vannak, s mikor a gigagonosz már nyerésre áll, egyesítik erőiket és Transformers módra átalakulnak szuperrobottá. Ezen nosztalgia okán kíváncsi voltam erre a filmre, s nagy elvárásaim nem voltak, de nem is csalódtam. Semmi extrát nem láthatunk, tini gyerekek bandázásaik során egy barlang mélyére keverednek, majd megkapják életre szóló küldetésüket: megmenteni a világot. Az a gülüszemű okoskodó robot nagyon aranyos volt, a végső csata pedig kellően zúzós és látványos, kár hogy mire eddig eljutunk, üresjáratok hadán kell átrágnia magán a nézőt, kezdve a szórványos humoron a suliban, át a fiatal lét ügyes-bajos gondjain keresztül. Az új Power Rangers nem árult zsákbamacskát, de sokkal több akció kellett volna bele. Nyílván nem akarták túl magasra törni a büdzsét.

2017. 04. 08. 12:20

Szerintem pont olyan lett, amilyennek egy 21. századi Power Rangers filmnek lennie kell. Én egy pörgős, látványos filmet vártam, megkaptam, köszönöm, jó volt!

2017. 04. 06. 08:11

Na, ez egy kellemes meglepetés volt. A karakterek és a sztori meg van írva, van humora, lendülete is. Én valami gagyi, csak a látványra összpontosító filmre számítottam, ehelyett kaptam két órányi szórakozást. Simán nézhető, és ajánlani is tudom.

Bryan Cranston
RJ Cyler

Bryan Cranston, aki Zordont alakítja a filmben, szinkronizálta Twin Mant és Snizzardot a Mighty Morphin Power Rangers-ben 1993-ban.

Ez a harmadik Power Rangers mozifilm. Ez előző kettő: Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (1995), Turbo: A Power Rangers Movie (1997). Mivel jelen esetben rebootról van szó, a 2017-es Power Rangers történetének semmi köze a korábbi két epizódhoz.

Ezt megemlőzően 20 éve került utoljára a mozikban Power Rangers film.

VOX: Power Rangers
Amikor még Fiat Unót lehetett nyerni az Esti Kurírban, közéleti műsorok előszeretettel riogattak szülőket és nagyszülőket nevelésbiztonsági rovatokkal, amelyben a legújabb „erőszakos”, „nyugati” mesék borzalmait taglalták – ezek közül volt az egyik az eredetileg Japánból származó Super Sentai amerikai piacra optimalizált változata, a Power Rangers. 50/100