Puszta acél

Puszta acél

Steel Dawn

Ő a végzet harcosa. Rettenetes erejű és nagy tudású harcművész. A nagy háborúk magányos veteránja. Most új küldetés vár rá: békét kell teremtenie és meg kell bosszulnia egykori parancsnoka és mestere, Cord halálát, akit a félelmetes zsoldos, Sho ölt meg a gonosz Damnil parancsára. Jöjjenek hát a hősök, kezdődjék a félelmetes hadjárat, a barátság és az igazság nevében a bosszú vezérelte harc, hogy végre béke legyen!

Rendező: Lance Hool
Író: Doug Lefler
Zene: Brian May
Premier (HU): 1993.02.26.

2020.11.08 Yosihiro

Pusztán acél :)

Azt hiszem, aki látta ezt a filmet, az elmondhatja, hogy nem rossz. Igaz, vannak benne gyengébb periódusok, de melyikben nincsenek. A történet szerintem jó. Érdekesen indul, és vezeti a nézőt, majd a kis telepre érve igen, egy kicsit megreked, de szé... Teljes kritika

2016.04.30 quentin

A VHS korszak klasszikusa. Mai nézőnek talán nem túl szórakoztató, de akkoriban nem volt egy rossz darab. Érdekes volt Patrick Swayzet ilyen szerepben látni.

2018.09.29 ringololol

Átlagon aluli posztapokaliptikus film, amit még a kedvelt Patrick Swayze sem tud megmenteni. Túl sok az üresjárat, unalmas az egész.

A film összbevétele 562 187 dollár volt (imdb.com).

A filmben feltűnik egy hajóroncs, ami nem más, mint az Eduard Bohlen teherhajó roncsa, amely 1909-ben feneklett meg Namíbia partjánál, és idővel egyre beljebb került a szárazföldre. A hajó 2272 tonna és 310 méter hosszú. Szerző: Yosihiro

A filmet író Doug Leflernek ez az egyetlen műve.Szerző: Yosihiro

Patrick Swayze és Lisa Niemi a színész 2009. szeptember 14-én bekövetkezett haláláig házasok voltak. Szerző: Yosihiro