A jövő hírnöke

A jövő hírnöke

The Postman

Egy névtelen csavargó felveszi egy postás egyenruháját és egy táska levelet, majd elindul, hogy reményt ébresszen a poszt-apokaliptikus Amerikában élő túlélőkben.

(szarka84)

Rendező: Kevin Costner
Író: David Brin
Forgatókönyvíró: Eric Roth, Brian Helgeland
Premier (HU): 1998.04.02.
Peggy Lipton
Tom Petty

2023.08.26 Ergit

Aki véletlenül lett hős, mert éhes volt, és éppen túlélt egy embervadászatot... És nemcsak hős lett, de megváltozott az addigi élete majd mindenkinek, attól, amit kényszerből tett...

2023.01.08 uniterra

Az ilyen film keveréke a sültkrumplinak mákkal és jancsiszeggel.

2017.12.10 kmona

Sajnálom kicsit Kevin Costnert, hogy a kilencvenes években nem indult be a karrierje, csak ilyen filmekben kapott szerződést, amik sorra bukások voltak. Azért is mondom ezt, mert szerintem egész jó színész. A játéka jól megtartja a filmet.

2016.06.16 julisX

Hát, nem állítom, hogy ez a filmgyártás gyöngyszeme, de nem egy eldobandó darab. Igaz, kissé bizarra az elgondolás egy posztapokaliptikus világ kommunikációjáról, de szerintem ennyi belefér.

Brian Helgeland forgatókönyvíró Arany Málnát nyert a filmmel, ugyanazon a hétvégén, amikor a Szigorúan bizalmas című filmjéért Oscar-díjat kapott.Szerző: GedyPapa

A regényben a hírnök neve Gordon Krantz.Szerző: rbernadett

A film egésze alatt nem tudjuk meg, hogy mi a hírnök valódi neve. Szerző: rbernadett

A színészek maguk végezték a kaszkadőrmunkát a kötélhidas jelenetben. Mivel Kevin Costner gyakorlott lovas, ezért ő maga lovagol az összes jelenetében. Szerző: rbernadett