Hulla, hó, telizsák

Hulla, hó, telizsák

Reindeer Games

Rudy (Ben Affleck) frissen szabadul a börtönből és levelezése alatt megismert gyönyörű új barátnőjével, Ashley-vel (Charlize Theron) az új élet reményében találkozik.
Betoppan azonban a lány elmebeteg bátyja, Gabriel (Gary Sinise), és bűnözőkből álló csapata, akiknek információra van… Több

Premier (HU): 2000.05.04.

2023.09.24 FilmMÁNIÁS

Összességében nézhető, egyszer bevállalható akciófilm. De többet nem nagyon ad. Hiába a sok sztár, a béna cselekmény és a (rossz értelemben) meredek fordulatok elrontják a film nagy részét.

2018.12.16 mamiéstöti2

Ben Affleck egyik leggyengébb alakítása. Nem sok értékelni való van magában a filmben sem, igazi tömegáru.

2019.10.08 Yosihiro

Hulla Hó Telizsák

Azt hiszem ha azt mondom ez egy közepes film akkor nem tévedek nagyot. Nekem igazából a végén lévö fordulatok meglepetések tetszett a legjobban. A szereplök nem tudtak felnöni ehhez a feladathoz, de valjuk meg öszintén a forgatókönyv sem volt eget verö. Ebböl talán sokkal jobbat ki lehetett volna hozni de ez "most" így sikerült. MIntha egy kis költségvetésü filmet forgattak volna gyorsan. Olyan érzésem volt hogy ezt összecsapták. A történet maga nem rossz csak vannak olyan pontok ahol jobb lett volna változtatni vagy több humort belevinni. Igazából a film érzelmi szintje sem egy akció, sem romantika és nem is dráma és nem egy vígjáték. Épp ezért marad egy közepes film hiszen talán mindenböl kapunk egy icipici izelítöt. Összességében a képi vágás és rendezés szerintem rendben volt. A szereplök és a forgatókönyv épp hogy elérte a három csillagot. Kiemelni ebböl a filmböl talán mint irtam is a végén lévö csattanók és a telizsák ami igazából felviszi a film értékét. Én egy három csillaggal jutalmazom ezt az alkotást ami nézhetö de igazából nem sokminden marad meg az emberben belöle. Egy javaslat talán egy 2. résszel az elsö részt lehetne feledtetni én megnézném mit tudnának kihozni abból... Üdv Yosi

2017.10.13 Berto49

Sokan bűn rossz színésznek tartják az egyik kedvencemet, Ben (Géza → az apja egy szomszéd tiszteletére adta neki ezt a keresztnevet!) Afflecket, de én színészként is, rendezőként is kedvelem. Azt viszont elismerem, hogy rendezőként jobb.

2015.05.14 ZeroHero

jó film, de nem annyirra amire az ember azt mondaná: hűű! ilyen jó filmet már régen láttam. Szerintem egyszer, netalántán kétszer meg lehet nézni. De aztán kifujt. Minden esetre kikapcsolódásnak jó!

Vin Dieselnek is szántak egy szerepet a filmben, de annyi elvárást támasztott a karakterével kapcsolatban, hogy végül John Frankenheimer rendező kidobta még a forgatás megkezdése előtt. Szerző: rbernadett